Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Rám mozdult a legjobb barátnőm?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám mozdult a legjobb barátnőm?!

Figyelt kérdés

1 hete átmentem hozzá és beszélgettünk. Ez volt az elso találkozásunk 3 hónapja. Ez idő alatt ő írt egy bakancslistát amiben igen érdekes dolgok szerepeltek de egy nagyon különös volt. Mégpedig az, hogy lánnyal szeretné csinálni.

Én leszbikus vagyok és menyasszonyom van, ő ezt tudja is nagyon hol mégis ott volt az a bizonyos feszültség utánna. Ha nem lenne párom én nagyon szívesen le feküdtem volna vele sőt bármikor mert mar volt egy kis ez meg az... De mostmár ez más.

Mit tudok csinálni, hogy legközelebb ne legyen ilyen szituáció ?



2016. aug. 27. 23:54
 1/6 A kérdező kommentje:

*jól

*lefeküdtem

Elnézést a hibákért a telefon javít ki :)

2016. aug. 27. 23:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom nekem ebből nem egyértelmű ,hogy kikezdett veled,csak a listán volt rajta ,hogy csinálná lánnyal. Vehetjük celzasnak is ,hiszen írtad ,hogy volt ez meg az,de az csak egy dolog .Szerintem nem egyértelmű a dolog.
2016. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utánna rákérdezett, hogy mi lenne ha bemennénk. Aztan mondtam neki, hogy nem lesz semmi es szomorú lett nagyon
2016. aug. 28. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell értenie, hogy miért utasítottad vissza :). Esetleg elmondhatod neki, hogy tisztább legyen, de igazából magától is tudnia kéne. Csak legyél vele olyan, mintha meg sem történt vna köztetek (nehéz lesz). Előbb utóbb neki is el kell kezdenie hasonlóképp viselkedni, főleg h legjobb barátról van szó. Jobbal nem tudok szolgálni :/ Igazából ha megtörtént vna akkor is feszült lett vna utána pár alkalommal sztem... Legalábbis nálam ez a verzió volt. De az is elmúlt :)). Ez is elfog ;)
2016. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Manapsag mindenki raizgul a legjobb barátnőjére? Pff
2016. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mond el őszintén amit gondolsz, érzel, hogy hű vagy a társadhoz, és hogy nem lenne jó, ha emiatt vége lenne a barátságotoknak, stb...És fontos, hogy tudja a menyasszonyod is, - ha nem mondod el, az már a megcsalás előszobája...:(
2016. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!