Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiús lányok (butchok) is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús lányok (butchok) is ugyanúgy gondolkodnak kb, mint a lányos lányok? Vagy miben másabbak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
abban h butch-ok..
2016. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak nem azon jár az eszük, hogy szoknyát és magassarkút húzzanak és hogy pl. mikor menjenek műkörmös. Na, az ilyen dolgok nem tartoznak az érdeklődési körükbe. Mint ahogy a kinézetük fiús, úgy az érdeklődési körük is nagyrészt. Öltözködésben is mások. Érzelmeik attól ugyanúgy vannak. Még akkor is, ha ezt nem mindenkinek mutatják ki. Szexelni is szeretnek. Domináns lehet, de embertől is függ ugye. Ezek általános dolgok voltak. Minden emberfüggő. Meg kell ismerni az adott személyt. :)
2016. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fiús vagyok, és szerintem nagyban különbözik a listpick vagy a butch gondolkodás. A kettes is jól leírtam. Utálok vásárolgatni, ruhát próbálni, de ha valakiért kell, az persze más. Nem izgat, ha a szél megfújja a hajamat, ha esetleg koszos leszek, vagy a ruhám. Nem mondom, hogy ápolatlanabbak vagyunk, de azért nem piperkőcködünk annyit a tükör előtt, nem használunk száz parfümöt, szájfényt egyebeket. Valamit nem izgat, hogy xy kajában mi mennyi. Szóval szerintem a férfi és a női gondolkodásmód közt vagyunk valahol félúton. :D
2016. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MaryRead ***** válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, vagy hogy mennyire releváns a válaszom, de én butch leszbikus vagyok és rohadtul nem értem a nőket! Szóvak gondolom különbözik...
2017. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!