Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy talalhatnek vegre valakit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talalhatnek vegre valakit?

Figyelt kérdés
24 eves fius leszbikus no vagyok. Komoly kapcsolatom meg nem volt, alkami kapcsolatom sem volt sok, de mar kezdem azt erezni, hogy Cupido mindig engem talal el a kiszemeltemet sosem. Vagy a masik verzio aki tolem akar valamit attol en nem. Ketsegbe vagyok esve. Szereznek magam meett valakit, akitol tudok tanulni vagy lazabb kapcsolat vagy komolyabb vagy ami alakul. Hol talalhatnek olyat.Tudom pinkvanillat ismerem, de ott sem igazan talaltam senkit. Max olyat aki messze lakik, es lemondta a tali elott. Koszi elore is.

2016. aug. 3. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. :3

25N

2016. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést bármelyik kategóriába kiirhattad volna , minden ember ugyanebben a cipöben jár sokszor ,függetlenül a beállitottságától , aki kéne annak én nem kellek, akinek én kellenék az engem nem akar ... ,

vagy vársz az igazira elsö látásra ( vagy a csodára ) , vagy adsz egy esélyt azoknak akiknek te tetszel , lehet hogy köztük fogod megtalálni az igazit, ha megismered öket

2016. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod:) 20/L/Bp
2016. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még csak 16 vagyok, de ugyanez a szitu itt is :) Itt szerintem találsz magadnak valakit :) Én is megismertem itt egy fantasztikus lányt, de elköltözött, és még csak el se mondtam neki amikor találkoztunk, hogy mennyire kedvelem. Bár biztos, hogy ő nem kedvelt úgy. Ilyenkor mindig ez van szinte, nem vagy egyedül :) Keresem a hibát magamban, hogy kijavítsam. Talán csak nem szeretik annyira a fiús lányokat a nők (meg a csöpögősen romantikus embereket :D) :) Társkeresőre viszont ne regisztrálj, mert még az unatkozó férfiak is szivatni fognak... Drukkolok, hogy itt vagy egy leszbi bárban találj valakit :)
2016. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A többségnek tényleg nem tetszenek a fiús lányok, de fontos a határozottság, a jó kiállás. Èn teljesen biztos, hogy olyannal nem jönnék össze, aki túl érzelmes, és már nyálasan romantikus, mert számomra ez taszító, de van akinek meg az ellenkezője.

És ha nem jössz be valakinek, akkor mi van, megáll az élet? Annyi hogy túl teszed magad rajta, mert lesz olyan nő, akinek tetszeni fogsz.

L

2016. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig én pl. a fiús lányokat szeretem csak. Írj, ha gondolod. Hova valósi vagy? :)
2016. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem érdekelsz írj :) 20LL
2016. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sweetcandyit tudom ajánlani, remek kis oldal. Kevés a kamu profilos.Én például ott találtam meg a páromat! :) sok sikert
2016. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!