Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Szerelmes belém egyik barátnőm, de fél bevallani ezt nekem, mit tegyek? 23L
Van egy nagyon kedves lány ismerősöm, akivel jó a kapcsolatunk 3 éve. A legjobb dolog, hogy megértjük egymást és nagyon szeretjük a könyveket is. Úgy ismerkedtünk meg, hogy 3 éve találkoztunk könyvtárban, ahova rendszeresen elmegyünk közösen. Okos, kedves és szerény (illetve, nagyon félénk) lány ő, de azt látom a szemében, illetve, a gesztusaiban, hogy szerelmes lett belém.
Tegnap itt aludt nálam, s egész nap, nagyon furcsán viselkedett velem. Először is, kaptam tőle egy cserepes növényt, s azt mondta, "Vigyázzál rá és ápold ezt a virágot, legyél mellette és óvjad, én is ezt fogom tenni veled!"
Este pedig, amikor fürödni mentem, szerintem direkt akkor nyitott be, amikor már meztelen a kádban voltam. Kopogott, benyitott, s azt mondta "Csak fülpiszkáért jöttem be, elnézést!", ennek ellenére, hosszasan nézett engem.
Éjszaka pedig, lefeküdtünk aludni (egy ágyban aludtunk, mert a szobámban ugye csak egy ágy van és mindenképpen ragaszkodott hozzá, aludjunk együtt), amikor oldalamon feküdtem, ő megérintette a vállamat és elkezdte gyengéden simogatni. Utána, nagyon finoman, a hátamra fordított, megpuszilta az arcomat, a szám szélét, majd pedig, az orrom hegyét is. Ezután elkezdett sírni, szipogva azt mondta, "Bárcsak lenne bátorságom megtenni ezt nappal, de nem merem, mert félek!"
Amikor megpuszilt, én ébren voltam végig, de úgy tettem, mintha aludnék, a szemem csukva volt és nem reagáltam semmit. Reggel nem montam el neki, hogy ébren voltam. Reggel sokszor megölelt, majd elbúcsúzásnál, szinte el sem eresztett.
Nekem már volt dolgom lányokkal, de csak csók történt. Neki viszont nem volt még dolga lányokkal, ezt ő maga 1 hónapja, amikor a könyvtárban leemelt a polcról egy könyvet a szexualitásról. Azt érzem, szerelmes belém, MINDEN jel erre utal. Tudom, hogy szereti a fiúkat, de az az igazság, nagyon sokat csalódott mostanában és szerintem felém irányítja romantikus érzelmeit. Már korábban éreztem, kedvel engem úgy, de tegnap bizonyosodtam meg ebben 100 százalékosan.
Mit javasoltok nekem? Mondjam el neki, hogy érzem, szerelmes belém? Mi lenne a helyes?
#11 Találkoztál már a kérdezővel, hogy ennyire tudod? :)
Sok sikert kívánok a péntek estéhez, csak bátran, az olvasottak alapján, semmi rossz nem sülhet ki ebből.
És még azt mondják, kihalt a romantika:)
Már éppen azt akartam írni, hogy nem írtad te hogyan érzel. De tovább olvasva látom, a lehető legjobban alakult minden. S bár én pasi vagyok, mégis szurkolok nektek:)
Örülök, a boldogságotoknak:)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!