Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Camila Cabello lezbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Camila Cabello lezbikus?

Figyelt kérdés
5H. Láttam egy olyan videót amiben azt mondja.
2016. júl. 10. 22:07
 1/7 A kérdező kommentje:
*leszbikus
2016. júl. 10. 22:07
 2/7 anonim ***** válasza:
fanmade volt valószínűleg. csak toleráns és nagyon feminist (ahogy az összes többi lány a csapatban), bár ja, néha tud furcsán viselkedni.. én is reménykedem benne azért, hogy legalább bi.. egyszer hátha coming outol, egy álom válna valóra >: D (egyébként leSZbikus, sz-szel)
2016. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
oh, kijavítottad. bocsi, nem vettem észre. :)
2016. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát igen a Camrenshipperek nagyon nyomják ezt (akik shippelik Laurent és Camilát) Az a helyzet hogy én is Camrenshipper vagyok és én is azt mondom hogy valami valószínűleg volt a két lány között a csapatba nem véletlen mostanába nem mutatkoznak együtt nehogy megint a fanok elkezdjék ezeket a storykat kreálni meg pletykálni róluk. Amugy leszbi biztos hogy nem max bi.
2016. júl. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehet volt, lehet nem. nem hiszem, h valaha is megtudjuk. :D

az tény, hogy érdekesen viselkednek - alapból Lauren indította az egészet. de más lányokkal is shippelik őket, vagy más lányokat is shippelnek a bandában, vagy akár más bandában (például little mixből Perriet és Jade-et), de ők csak elnevetik. nem értem mire a nagy cécó, 4 év alatt nem tudták elmondani, hogy guys, it's not real? (habár asszem tavaly nyáron kijött egy olyan hangfelvétel, amiben tagadják az egészet.. idk)

2016. júl. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Mondjuk tényleg ezen én is gondolkodtam hogyha szerintük ez hülyeség akkor miért nem képesek odaállni és kinelenteni hogy Gyerekek itt soha nem volt semmi soha nem is lesz és hogy el lehet felejteni.

Ez is bizonyítja hogy valami ott bűzlik. Gondolom a menedzserük mondta nekik hogy most ezeket az érzelmeket próbálják takarni meg elfelejfeni vsgy ilyesmi

2016. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
yepp. vagy, ha tényleg not real, akkor akár azt is mondhatta a menedzserük, hogy így tovább, ne mondjátok azt, hogy kamu! keep it up!! hülyék vagytok, így legalább jönnek a rajongók!! több pénz!! (mert ja, mi not-so-straight-people képesek vagyunk rácuppani bármire, ami gay :D)
2016. júl. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!