Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak bemesélem magamnak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bemesélem magamnak, hogy ő leszbikus? 😳

Figyelt kérdés

Országos bajnokság előtt azt hiszem egy héttel bejelölt Facebook-on és naponta rám írt,kérdezte többször is,hogy van-e barátom.A verseny előtti napon megkérdezte,hogy majd odajöhet-e hozzám:igent mondtam,de ez nagy hiba volt.Ő csak kislabdadobásban versenyzett,ami olyan 9 körül volt,az én futásom 11.30-kor volt közben egész végig ott volt velem,kétszer úgymond "elment a barátaihoz beszélgetni",de tőlem olyan másfél méterre lehetett.Futásom előtt odajött hozzám,és elkezdte maszírozni a vállam. Mikor vége lett a versenynek,mondta,hogy majd keres. 2 napig semmi hír róla,nem írt,nem keresett. Megkönnyebbültem,hogy jaj de jó,végre béken hagy erre aznap este írt. Semmi köszönés,vagy ilyesmi: lefotózta a hátterét. Egy teljesen fehér kép,ráírva meg az,hogy "She's mine" és a képre rászerkesztette,hogy te vagy utolsó és első gondoltam mikor lefekszem.És ilyen szíves szemű emojit küldött👉 😍

Zavar,hogy így viselkedik,és azért nem akarom letámadni,hogy Héjj,leszbi vagy? ,mert az bunkóság lenne,mert lehet,hogy nem is az és akkor meg elveszítem a barátságát,mert mikor "normálisan"viselkedik,akkor aranyos és ettől függetlenül jó barát.

Ezt így nem tudom mire vélni.😳 Tetszhetek neki,vagy csak szimplán kedvel?

Az értelmes válaszokat megköszönném!😄


2016. máj. 17. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:
*mikor lefekszem aludni,vagy felkelek
2016. máj. 17. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Még hány leszbikus kérdést írsz ki?
2016. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pszt! ***** válasza:
30%

Szerinted, ha ő leszbikus, neked vagy neki nehezebb? Ha tényleg a barátjának érzed magadat, akkor nem lehetsz ennyire tapintatlan vele szemben. Hány évesek vagytok? Bár, ha úgy érezted, hogy "jaj, de jó,végre békén hagy" akkor nem lehettek igazán barátok. Szerinted az nem normális, ha kimutatja az érzéseit, mert neked nem tetszenek? Akkor rengeteg normálatlan ember van ezen a világon, mert olyan embert szeretnek, aki őket nem. Amit tehetsz, hogy egyenesen megkérdezed tőle, hogy mit érez irántad. Ha azt mondja, hogy szerelmes beléd, amit kétlek, hogy elárulna, de ha mégis, akkor elmondhatod neki, hogy neked nem pálya a leszbikusság, mert heteró vagy. A lényeg, hogy ne érezze úgy, hogy bűn lenne az, hogy ő a nőket, lányokat szereti.

25/N

2016. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ő leszbikus??

Szerintem kérdezd meg tőle , veszteni valód nincs!

2016. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá, egyúttal közöld vele, hogy nagyon zavar az, amit csinál. Így megspórolsz mindkettőtöknek egy nagyon kellemetlen élményt, ha tényleg leszbikus. Ha meg nem az, akkor majd röhögtök egyet ezen az egészen. De ettől függetlenül tényleg jelezd neki, hogy részedről gáz, amit csinál, zavar téged. Nem kell bunkón fogalmazni, de legyen egyértelmű.
2016. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%
Kuld el a p.tcsaba...😮
2016. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki akar ismerkedni îrjon!!!!;) L
2016. máj. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!