Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Nektek vannak meleg fiú barátaitok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van pár :D
2016. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van.
2016. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biszex van.
2016. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van. Bár... Nem vagyok oda a hozzá hasonló csajos melegekért. Bár őszintén szólva rájuk nem éppen ezt a szót szokták használni.

De ettől függetlenül elvagyunk, mêg ha nőies lêtemre férfiasabb vagyok nála :D De ő is inkább a hetero lányokat kedveli haversági szempontból.

2016. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy :) Ő nem az a tipikus cicafiú, bár néha kicsit lányosabbak a gesztusai, bizonyos mozdulatai, mint az átlag srácoknak. Nem azért barátkozok vele, mert meleg, rengeteg sokkal érdekesebb része is van a személyiségének, amit imádok benne, de azért bizonyos dolgok könnyebbek így. Jól elvagyunk, sokat hülyéskedünk, bármit meg tudok beszélni vele. Olyan megnyugtató érzés vele lenni, részben azért, mert nem zavarjuk egymás felségterületét szerelem terén :D Sokat ölelgetem, hozzábújok, ő is hozzám és tök jó, mert senki nem ért félre semmit. A lány barátaimat nem mindig tudom úgy megölelni, hogy ne ébredjen fel bennem egy kis vonzódás, de vele szemben semmi ilyen nincs, tök semleges nekem ilyen szempontból. Voltak heteró fiú haverjaim is korábban, de velük mindig eljött az a kínos pont, amikor randira hívtak. Nála ettől nem kell tartani :D
2016. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak többen is, de még mindig egyértelműen több a hetero barátom. :)
2016. máj. 14. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van meleg is és biszex is. A meleg sráccal elég érdekes a viszonyunk, de ez köztudott, hogy leszbikus lányok és meleg fiúk nehezebben jönnek ki. Nem nagyon van közös téma :D
2016. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!