Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Társkereső vs éleben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső vs éleben?

Figyelt kérdés

Nem társkeresés céljából írtam ki a kérdést!

Egyfajta közvélemény kutatásként érdekel kinek melyik vált be jobban!

Hogy melyilnél nagyobb az esély a pártalálásra?



2016. ápr. 16. 18:28
 1/8 A kérdező kommentje:
*bocsi a címért társkereső vs élőben!
2016. ápr. 16. 18:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Élőben.
2016. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Élő! A személyes benyomás sokat számít. Emellett azt mondom, ha valaki kellően érdekes levelet tud írni, ami felkelti a kíváncsiságomat, nem zárnám ki, csak mert társkereső. De ritka az ilyesmi.
2016. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Társkereső. A kezdeti szimpátia után gyors randi. :)
2016. ápr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Társkeresőn ismerkedés aztán találkozunk meg ilyesmi
2016. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb esély az interneten van de én az "élőben" párkeresést jobban preferálom
2016. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És ha nem is "élő" és nem is netes, hanem pl. itteni kapcsolat? :)

25/bi/L

2016. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni kapcsolat is netes :D

Amúgy nekem a személyes ismerkedés az ideál, bár mindkét korábbi páromat neten ismertem meg. Sokat ábrándoztam már róla, milyen lehet élôben, de hacsak nem jársz direkt magunkfajtáknak szervezett összejövetelekre, akkor elég kicsi rá az esély. Persze attól nem lehetetlen, én is várok még a csodára :)

De végül is arra jöttem rá a korábbi kapcsolataim alatt (és az ismerôs párokat látva, akik szintén neten ismerkedtek meg), hogyha egy városban laktok és nem távkapcsolat a dolog, akkor onnantól kezdve, hogy elôször találkoztok, azt tekintitek az ismeretségetek kezdetének és nem igazán számít az, hogy az a bizonyos elsô találkozás milyen módon jött létre.


Másrészt tapasztaltam hátrányát is annak, ha hosszabb levelezés után találkozol valakivel. Kialakul róla egy kép a fejedben, ami talán nem fedi a valóságot (sokan tök mások írásban, mint szóban) és élôben talán már nem is olyan szimpi az adott lány. Viszont te mégis randizol vele, mert nem akarsz elszalasztani egy potenciális partnert (hiszen ha még nem is találkoztatok korábban, szóban már kb. a kezedet is megkérte) és igyekszel továbbra is belelátni azt, akit szeretnél.


Másik hátránynak azt tartom, hogy a hivatásos társkeresôknek a fényképekkel, testmagassággal, testsúllyal, satöbbivel eléggé húspiac jellege van. Fent vagyok én is az egyiken, néha végignézem, milyen lányokat ad ki az én megyémben, de aztán mindig elmegy a kedvem a dologtól és bezárom, annyira furcsa úgy keresni a páromat, lelkitársamat, mindenemet, mintha csak a legszebb csirkemellet igyekeznék kiválasztani a piacon. Biztos bele lehet így is futni olyanba, akivel utána jól mûködô kapcsolatod lehet, mégis van benne valami természetellenes nekem.

Akikkel én megismerkedtem, velük az alapján kezdtünk beszélgetni, hogy szimpatikusnak találták, amit írtam, nem is tudtuk, hogy néz ki a másik. A legutóbbi esetben azt írtam ki egy csoportba, lenne-e kedve valaminek meginni egy teát az egyetemi könyvtárban (vizsgaidôszak volt). Igaz, társkeresôn történt a dolog, de a volt párom és én is minimális adatot adtunk csak meg magunkról és képünk sincs fent, szóval fogalmunk sem volt, hogy néz ki a másik, ameddig nem találkoztunk. Jelentkezett egy lány, megbeszéltük, hol, mikor, és másnap valóban találkoztunk. Több, mint 1 éves kapcsolat lett belôle :)

2016. ápr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!