Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki hogy szokot ismerkedni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy szokot ismerkedni? Kinek mi valt be? Hogy kinyebb neten vagy eloben?

Figyelt kérdés

En mindketovel probalkozom es kb.ugyan az a tapasztalatom mindketovel!

Mindketonek megvan az elonye es hatranya is szamomra!

Ti mit gondoltok?

Kerdesem leszbikus lanyokhoz szolna!:)


2016. márc. 23. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Élőbe jobban szeretek ismerkedni.

Neten ki tudja, hogy milyennek adja ki magát az ember. Lehet, hogy egy 20 évestől küld képet és közben 50.

Élőbe szerintem könnyebb

18/L

2016. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Élőben viszont elég kevesekkel találkozol, max a 20-30 kmes zónából, hacsak nincs isteni szerencséd, akkor az istenbe se találsz olyat akivel le lehet bonyolítani egy tisztességes beszélgetést is.
2016. márc. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen nehez olyan embert kifogni aki 6 valasz utan nem tunik el...
2016. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én eddig csak neten ismerkedtem, de még nem volt kapcsolatom.

20L

2016. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most azt fogjátok gondolni hogy ez a kis húgyos mit keres itt de hát na érdekel a kérdés véleményt szeretnék írni úgy hogy írni is fogok. Én nálam bevált az ha személyesen beszélgetek viszont rengeteg időre és türelemre van szükség ilyenkor ami nem megy olyan könnyen igazából mindig úgy szoktam hogy utalgatok dolgokra persze ez általába rohatul nem jön össze és ez idegesitő és elemegy a kedvem az egésztől. 16/ L
2016. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elnézést: nem mindig jön össze*
2016. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!