Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A valóságban nem léteznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban nem léteznek nőies leszbikusok?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdésnél, hogy milyen csoda ez az oldal tele van nőies leszbikkel, az utcán meg egy se. És milyen igaz. Én is nőies típus vagyok, de rettentő nehéz dolgom van. Társkeresőkön az ilyen lányok 99% kamu, " az utcán szembe" pedig csak fiús leszbik jönnek velem szembe. Mindössze két "ferde" nőies csajt ismerek, de ők is biszexuálisok, velük pedig nincs jó tapasztalatom.


18L



2016. febr. 28. 21:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ès budapesten hol?
2016. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én tényleg nőies leszbikus vagyok, nem biszex, nekem is rossz tapasztalatom van velük. Van kedved ismerkedni? :)
2016. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo ! En is noies vagyok ,kivul-belul ,es leszbikus , Baranyabol. :)


Irta itt egy Valaszolo ,hogy ha vki noies ,akkor mindenkepp vonzodnia kell ferfihoz is ,mert a ketto egyutt jar. Nos ,en ezzel nem ertek egyet. Azert nem ,mert egy no ha nagyon noiesen es csinosan jelenik meg ,akkor is ,elso sorban sajat maganak akar tetszeni ,utana a tobbi nonek ,es csak ezutan jonnek a ferfiak. Ez egyebkent igaz a hetero nokre is ,ok is ebben sorrendben akarnak tetszeni. Tehat sosem azert csinositjuk magunkat ,hogy a ferfiaknak tetszunk . En is ,mint irtam ,nagyon adok a megjelenesemre ,noies vagyok (bar szoknyat/ egyberuhat ritkan hordok) , es bar tetszem sok ferfinek ,de attol meg csak nok erdekelnek parkapcsolatilag/szexualisan . ( baratilag ferfiak is .)


28/no



U.i:bocsi az ekezethianyert !

2016. máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%

Én is nőies leszbikus vagyok! Szeretek szoknyába és ingbe lenni! :)

Rólam se hiszik el az emberek, hogy leszbikus vagyok. Adok a külsőmre, első sorban magam miatt, mert így érzem jól magam a börömben. Másod sorban meg azért, hogy reménykedem megnéznek a nők! :P (Nem tudhatja az ember, hogy mikor talál rá a szerelem!) Én Pesti vagyok és vannak nőies leszbikus ismerőseim.

16/L

2016. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy túlzottan nőies vagyok, mert én sem szeretem a szoknyákat/egyberuhákat és a magassarkúk sem hoznak lázba, de ettől még úgy érzem, hogy nőiesebb ruhákat hordok, imádom a fülbevalókat és szeretek sminkelni, bár sosem esek túlzásokba. Inkább az átlagosnak mondanám magam. (Mellesleg az egyik legjobb leszbikus nőbarátom mikor megismerkedtünk, akkor nem akarta elhinni, hogy én is az vagyok, mert szerinte nem látszik rajtam.) A párom is az átlagos kategória, bár ő nem szokott sminkelni. A többi leszbikus barátnőnk között pedig kifejezetten fiús lányból egyet ismerünk, de hangulattól függően ő is néha meg tud jelenni nőiesebb ruhákban. Ezen kívül még távolabbi ismerőseim között van két lány akikről csak azért tudom, hogy leszbikusok, mert nagyon fiúsak és nem titkolják.

Egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogy azért nem tűnnek föl a lányos leszbikusok, mert róluk nem lehet egyértelműen megmondani. Bár, ha együtt vannak a párjukkal akkor róluk is meg lehet mondani. Én pl. egész sok lányos leszbikus párt szoktam látni az utcán (mindketten lányosak).

Egyébként a barátaink közül senki se kedveli az ösztrokat és hasonló bulikat, inkább koktélozgatni szoktunk beülős helyeken, esetleg, ha nagyon bulizhatnékunk van akkor az alterba szoktunk lenézni ritkán, de ott is gyakrabban láttam eddig lányos leszbikusokat, mint fiúsakat.

Mi is mindannyian budapestiek vagyunk.

19/L/L

2016. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!