Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A valóságban nem léteznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban nem léteznek nőies leszbikusok?

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdésnél, hogy milyen csoda ez az oldal tele van nőies leszbikkel, az utcán meg egy se. És milyen igaz. Én is nőies típus vagyok, de rettentő nehéz dolgom van. Társkeresőkön az ilyen lányok 99% kamu, " az utcán szembe" pedig csak fiús leszbik jönnek velem szembe. Mindössze két "ferde" nőies csajt ismerek, de ők is biszexuálisok, velük pedig nincs jó tapasztalatom.


18L



2016. febr. 28. 21:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a nőiesség együtt jár azzal, ami a férfiakhoz való vonzalomhoz is kell. Lehet ez hormoni, vagy viselkedési, vagy mindkettő. Általában a homo férfiak is nőiesebbek az átlagnál. A nőkhöz vonzódás meg férfiasságot hoz magával. Mindegy hogy épp mi van az illető lábai közt. Biztos van kivétel, de mindenben van kivétel. Csak nagyon kevés.

Talán jobb is. Egy kapcsolatban nincs két teljesen egyenlő fél. Kell egy erősebb, férfiasabb és egy gyengédebb, nőiesebb fél. Két nagyon hasonlónál nem igazán működik sokáig.

(lehet lepontozni, de egyszerűbb mint ellenérvet felhozni igaz?)

2016. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen lányt. Ki nem néztem volna belőle,hogy leszbikus.
2016. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
én nem igazán hordok magassarkút meg szoknyát :) de szerintem elegge noies vagyok :) azt leszamitva
2016. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is nőies vagyok, nem cicababa, de abszolut nem fius kinézetű. Hosszu hajam van, szoktam sminkelni, szűk nacik, normális alkat. Ja, és rólam sem mondja meg senki, h leszbi vagyok...de mondjuk bekem a természetem vuszint nagyon fiús, szóval csak kinézetre vagyok lányos. Páromnál pont fordítva, ő kinézetre fiús, közben akkora nőcis természetű, hogy ihaj. :D


De egyébként pesten tényleg sok a nőcis leszbi. El kell menni egy nívósabb melegbárba (pl. Tütü), ott pl fiusak szinte nincsenek is.

2016. febr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én is 100% nőies vagyok. :D Soha senki nem hiszi el, hogy leszbikus is. A férfiak semmiképp, sokszor a szintén leszbikus nők sem. Ebben csak az a baj, hogy a férfiak folyton kezdeményeznek és ha azt mondom nekik, hogy leszbikus vagyok, akkor nem vesznek komolyan. Extra "probléma" még, hogy kifejezetten vonzó is vagyok. A barátnőm ugyanez, úgyhogy mi ketten bajban vagyunk. :D Sokat utazom, így már láttam sok különféle országban leszbikusokat, bulikban is meg egyébként is és mondhatom, hogy Magyaroszágon van a legtöbb fiús nő, mindenhol máshol többségben van a nőies nő. Legalábbis bulikban ezt tapasztaltam. Viszont szerintem úgy általánosságban nézve az ilyen abszolút nőies nő, mint a párom és én, nagyon ritka.
2016. febr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%

Én voltam, aki a minap írta, hogy érdekes ezen az oldalon sok a nőies leszbi, amúgy meg nem.

Hát nem tudom.. Társkeresőkön, neten, hallomásból tudok nőies lányokat, akik vonzódnak a saját nemükhöz, de azok biszexuálisok. Sőt, lányokkal inkább csak kalandokat keresnek.

Akiről meg tudom, hogy leszbikus, az meg fiús, némelyik erőteljesen.

Nem mondom, hogy nem létezik nőies leszbikus nő, de hogy nem ennyi, amit ez az oldal sugall, az biztos. Sok kamus kanos pasi szórakozik ilyenekkel, meg esetleg kíváncsi hetero nők. Illetve biszex nőies csajok mondják itt magukat leszbinek, ez is elképzelhető.

De én szép, csinos, nőies lánytól még csak pasikról hallottam beszélni. Őszintén, nehéz elképzelni, hogy egy ilyen nő ne vágyna semmilyen szinten egy férfi érintésére. De mondom, ettől még biztos van ilyen...

2016. febr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Akikkel eddig találkoztam, vegyesen fiúsak és tök átlagosak, de jóval több az átlagos. Kifejezetten nőiest nem ismerek, de talán azért sem, mert nem mozgok olyan körökben.

20/L, szegedi

2016. febr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

15. vagyok.

16: Szerintem csak te nem találkoztál még abszolút nőies nőkkel. :) A barátnőm és én is ezen az oldalon ismerkedtünk meg és mint írtam, mindketten abszolút nőiesek vagyunk. Nekem a leszbikus barátnőim vegyesek, de rengeteg a nőies. Viszont az Ösztro bulikban valóban nincsen nőies és szép nő. De ismerek modelleket is, akik egyértelműen leszbikusok, mégis teljesen nőiesek. :)

2016. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szerintem egyébként próbálkozz nyugodtan biszexuálisokkal is. Persze, lehet rizikósabb, de általánosítani vagy rossz tapasztalatok miatt kizárni a lehetőséget, hogy ott leled meg az igazit... :-)
2016. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%

Könyörgöm, ha szembejön az utcá egy fiús leszbi, azt azért ki lehet szúrni, de egy nőies leszbikust hogyan? Nem csoda, hogy kevés van belőlük az utcán, nincs a homlokukra írva...

Én SOKKAL több nőies vagy inkább nőies leszbit ismerek, mint fiúsat. Konkrétan 3-4 fiúsat és kábé két tucat nőieset.

Társkeresőkön én továbbra is gondolom, hogy a legalja lézeng, az a néhány jó nő, aki meg mondjuk valami isten háta mögötti faluból regel be, hamar elkel. A Tütüs hozzászólónak abszolút igaza van (bár asszem már máshogy hívják).

2016. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!