Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A női test esztétikuma, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női test esztétikuma, vagy a női nemi szerv az, ami miatt leszbikus vagy?

Figyelt kérdés

Mi az, ami miatt a lányok vonzanak?

Én igazából elég nagy káoszt érzek magamban.

Az esztétikai rész alapján teljesen a lányok tetszenek. De egy hajszállal vonzóbbnak tartom a péniszt. Viszont külsőre, alakra, arcra, formára a fiúk nem tetszenek.

Nem volt még sem fiúval, sem lánnyal szexuális tapasztalatom.


2016. jan. 22. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg idoben kezeltesd magad meg nem keso!!
2016. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 M3nt4egy válasza:
Valahogy nekem is hatalmas kaosz van .. Vagy hogy mondjam . igazabol a lanyok is vonzanak engem valamilyen formaban de a fiuk is .. Meg nekem se volt egyik nemmel sem szexualis kapcsolatom mivel 13 eves vagy de volt mar 2 baratom . de van egy baratnom aki irant tobbet erzek de probalom takarni mert a gyerekek/tinik elitelnenek emiatt .. Nem hiszem hogy segithettem csak gondoltam leirom es ha kapaz valaszt akkor egyben meg en is kapok .. Hali , es bocsi hogyha zavartalak m
2016. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 M3nt4egy válasza:
Bocsi elirtam .. 13 eves VAGYOK *
2016. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Az a helyzet, hogy én nem a szex miatt vagyok leszbikus.
2016. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Na hát ez érdekes kérdés amúgy.

Engem sem a női nemi szerv izgat, de még az a tipikus nőies alkat se, amiről mindenki ódákat zeng...


Egy lánynak a tekintete, kisugárzás, hangja, mosolya és illata tud vonzani...

Én valahogy a helyzettől indulok be, hogy egy ilyen lány közelében vagyok és ebből adódóan az adott lány minden egyes porcikáját vonzónak találom...


Pont amiatt nem tudtam sokáig eldönteni leszbikus vagyok-e, mert a fent említett dolgok nem izgattak, mint ahogy pl általában egy fiú teljesen beindulna, ha látna egy női nemi szervet, még úgyis hogy testet és arcot hozzá nem látott...


Aztán megszerettem több lányt is és észrevettem, hogy utána azokon a lányokon egyre több mindenért voltam oda.. elkezdett tetszeni a formás fenekük, mellük stb és végül úgy éreztem, hogy na én a nőket szeretem, de olyannál ez nem működik, akit legalább minimálisan nem szeretek meg.

Ezt csak azoknak fejtettem ki, akik hasonló helyzetben vannak, mint én:D

2016. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Egyszerűen nem jönnek be a fiúk, ennyi az egész.

És a nőkből is inkább a férfiasabb, fiúsabb, rövid hajú, lapos nők tetszenek.

2016. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
De fura kérdés... Azt hiszed ennyin múlik? Hogy a puncit szépnek találom-e? Ez hülyeség. Bár számít a külső is, de semmit sem ér ha nem tetszik a személyisége. A nemi identitás nem azon múlik hogy melyik nem külseje szép. Látod, és a lányokat szeretem, de a jó külsejű pasikat is megnézem magamnak. Holott soha nem vonzottak szexuálisan.
2016. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

az alak, a forma mindenképp lényeg. széles csípő, telt combok, nőies has, ilyesmik izgatnak föl.


fura mód nem a nemi szervek vonzanak, sőt igazából járnék transznemű nővel is, ha bejön. az embereknél a nemi diverzitás nem válik el olyan élesen, egy kis hormontuninggal drasztikus változásokat lehet csinálni. viszont pl. olyan dolgok mint a szakáll, férfiasan izmos test már nem jön be, nagyon nem.

de pl. aki pánszexuális, az gondolom végképp egy ilyen fura mix, kicsit ez is, kicsit az is...


aztán hogy szexelni kivel akarsz, még nem dönti el azt, hogy kivel akarsz élni, kibe leszel szerelmes, stb. ezek nem feltétlen vannak egybe fonódva.

2016. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindent szeretek a nőben, ami nőies. Komplex, elsősorban a belső a vonzó, de külsőleg is minden.
2016. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
"Ami miatt leszbikus vagy".. WTF. Nincs olyan , hogy "valami miatt". Uramjézus , segíts meg , ez baromság.
2016. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!