Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nálatok teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok teljesen kizáró ok, ha egy lány kerekesszékes?

Figyelt kérdés
El tudjátok képzelni, hogy működhet a dolog úgy, hogy a másik lány mozgáskorlátozott?

2016. jan. 20. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%
Te kerekesszékes lány vagy? És a fiúkat nem kedveled? Vagy nincs olyan barátnőd aki kedveli őket?
2016. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez engem is érdekelne;)
2016. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
53%

Én együtt tudnék élni egy kerekesszékes lánnyal sőt többet is meg tennék érte mint egy egészséges lányért

F/22

2018. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10: idiotª geči vagy aki csak atveri az embereket, kihasznalja oket es az erzeseikkel jatszik. Undorito, gusztustalan. Hazug vagy.


Kerdezo: nalam pl kizaro ok, de mint latszik sok mas embernel nem. Nyilvan nehezebb a dolgod igy de 1000%ig biztos vagyok benne hogy igy is talalsz part magadnak. Kitartas es sok sikert

2023. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10 -es vagyok. Huh de rég válaszoltam erre a kérdésre, de most válaszolok a 14 -esnek.

Te teljesen félreértettél engem! mert nem azt mondtam, hogy addig hazudok amíg el nem jutunk a találkáig. És akkor már muszáj elmondani! Én nem ezt mondtam! Sőt4 Én mindig elmondom, hogy mi a helyzet! Na és ha két héttel később mondtam el? Akkor mi van? A kérdésre ahogy látom még 2016 -ban válaszoltam. Ma 2023 Juli. 3 van. Azóta tudod hova jutottam? Oda, hogy egyáltalán nem ismerkedem. Barátkozni barátkozom, nőkkel de ennyi. Semmi komolyabb! És tudod miért? Azért, mert megértettem, hogy mozgássérültként már nincs esélyem kapcsolatra. Beletörődtem a magányba. Most is lenne olyan nő, aki elfogadna, de tisztáztam vele, hogy jobb, ha keres valaki mást. Aki megadhatja neki azt, amit én igy bottal járva nem tudnék.

2023. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!