Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nálatok teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok teljesen kizáró ok, ha egy lány kerekesszékes?

Figyelt kérdés
El tudjátok képzelni, hogy működhet a dolog úgy, hogy a másik lány mozgáskorlátozott?

2016. jan. 20. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyeseknél biztos az, míg másoknál nem. Tudom, mint halottnak a puszi, annyit segít ez. Bocsi.
2016. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyan párt ahol ez nem jelentett gondot.
2016. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nehéz kérdés. Te az vagy?
2016. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én például már több hallássérült lányt tartottam vonzónak és egyáltalán nem jelentett volna problémát a dolog.

Nyilván nem hasonlítható a mozgássérültekhez, de ha elbűvöl a kisugárzása, én tudnék szeretni akármilyen lányt is.

Szerintem sok olyan ember van, aki képes felülemelkedni a testi apróságokon.

2016. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyáltalán nem lenne kizáró ok, sokkal fontosabb a személyisége :) 18 L
2016. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez nem lehet kizáró ok. :)
2016. jan. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképpen nem lenne kizáró ok. Ha valaki tetszik nekem, az első sorban a személyisége miatt van, szóval csak hajrá! ;)
2016. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kizáró ok.
2016. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok, de mindenképp átgondolandó, hogy hogy fog működni a közös élet.


Pl. jelenleg nemhogy a szobámba nem tudna feljönni, mert az emeleten van, de még a bejáraton is csak nehezen jönne be, mert van vagy 20 centi szint. Hajlandó lennék elköltözni miatta? Van akiért igen.


Ilyen egyszerű de nagyon fontos dolgok vannak, és ennek semmi köze ahhoz hogy most ki mennyire képes hozni a női testről kialakított esztétikai normákat azzal együtt, hogy pl. kerekesszékes.

2016. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Szintén mozgássérült vagyok…

Ezért írok. Én bottal járok, tehát jobb állapotban vagyok mégis iszonyú lesújtóak a tapasztalataim. Így azt mondom, addig titkold el a dolgot, amíg csak lehet. Persze most jönnek majd a fröcsögők, hogy hogyan merek ilyet mondani. Hidd el jobb, ha előbb megismernek, s később mondod el.

Sokkal jobban jársz.

2016. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!