Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus / Biszex lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus / Biszex lányok! Csajozási tippek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy nagyon aranyos lány, akiről tudom, hogy leszbikus, és hogy mi az esete az alapján még talán be is jönnék neki, csak amikor facebookon ráírok, mindig olyan kis szótlan, és szinte mindig én kezdeményezek témát, és sokszor csak egy smiley-val fejezi be a beszélgetést, amikor egy csomó sort írok neki. Szóval lehet, hogy untatom, meg ilyesmi. Személyesen picit ijesztő vele beszélgetni, nekem nagyon tetszik, és öhm zavarban vagyok tőle. Szerintetek, hogy tudnám elcsábítani?:)

2015. dec. 20. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Először talán megismerni próbáld és ne elcsábítani. Attól amúgy, hogy leszbi, még nem feltétlen ugrik az első alkalommal, ha valakinek (jelen esetben neked) bejön. Lehet te simán csak nem tetszel neki.
2015. dec. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neked kell kiismerni, neked kell tudnod mivel lehetne elcsábítani.


De én személy szerint, ha valaki bejön, mindig tudok témát kezdeményezni és nem hagyom meghalni a beszélgetést, vagy hogy csak a másik fél szenvedjen vele.


Ha nem válaszolgatok, nem dobok fel témát, letudom egy smiley-val a beszélgetést, akkor nem akarok beszélgetni vele.

De ha érdekelné mi van veled, akkor pl ha elmeséled egy napod rögtön rákérdezne részletekre vagy akármi és akkor ezzel is jelezné, hogy érdeklődik irántad.

Vagy nagyon rosszul kommunikál, vagy nem vagy az esete és tévedsz.


De kérdezz rá..

2015. dec. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem kevesebb legyen a szöveg és térj a lényegre, menjetek el bulizni, igyatok aztán érd el hogy nála aludhass aztán minden más jön magától;) én biszex vagyok, és pl nem szeretem ha egy másik csaj csak szövegel de semmi tartalom nincs mögötte meg szenvedély.. 18/L
2015. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy zavarban vagy, ismerős érzés, de próbáld meg leküzdeni és mégis inkább személyesen beszélj vele. Az is lehet, hogy csak nem szeret chatelni, az én jelenlegi párom is neten nagyon szűkszavú, pedig élőben egyáltalán nem az.

A bulizást én nem feltétlen javasolnám (bár nem ismerlek titeket, nem tudom, milyen típusok vagytok), de ha jár valami edzésre, van valami hobbija vagy ilyesmi, azt esetleg te is kipróbálhatnád. Akkor bőven lenne közös téma, meg lenne alkalmatok úgy együtt csinálni valamit, hogy nem kell közben állandóan beszélgetést fenntartani, de mégis egymás közelében vagytok.

Télen tök jó program lehet a korizás is, ha olyan helyen laktok. Vagy bármi, ahol lehet is csinálni valamit, nemcsak ültök és néztek feszengve egymásra. Olyan helyzet is jól jöhet, amikor néha feltűnés nélkül megérintheted "véletlenül", figyelve a reakcióját. Nem kell egyből letapizni, elég, ha tök ártatlan helyeken hozzáérsz egy picit. Sok mindent le lehet szűrni abból, hogy erre hogy reagál. Vagy csak simán menjetek sétálni, egy esti séta nagyon romantikus tud lenni, és a sötétben egy puszi/csók is könnyebben elcsattan, tapasztalatból mondom :)

2015. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!