Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lipstick/Nőies lányok! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lipstick/Nőies lányok! Nektek bejönnek az ilyen csajok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Néha azért szoktam magassarkút is hordani de a lapos sarkú jobban fekszik :D 21/L


2015. szept. 23. 02:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A másodiknak nincsen feje.
2015. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:D van ilyen
2015. szept. 23. 20:48
 13/16 anonim ***** válasza:
pff igen bejonnek a sportos noies nok, de azok k...vara tavol allnak a te divatmajom 90 fokos szogbe kicsavarom a derekam meg csücsörítve pozolos tömeg kislányaidtól
2015. szept. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mond, nekem bejön ez a stílus, ezt is lehet úgy hordani hogy beleviszed saját magad... Szerintem. Persze a tucatlányok, akik felveszik az airmaxeket meg a "boyfriend" gatyájukat meg a "croptopjukat" azok... na azok nagyon nem jönnek be. :D

Szerintem valahol én is ez a tipus vagyok, aprányi sportos beütés, kicsit ilyen bohém művészvonalú, hosszú haj, orrpiercing, igényes smink... pfff igazából nem tudom leírni. Na mindegy. Kérdésre a válasz hogy igen, bejönnek. :D

18 L

2015. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

*-* Gyönyörűek!

13/L

2015. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek.
2016. nov. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!