Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akinek bejönnek a fiús lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek bejönnek a fiús lányok! Nektek mitől vonzó egy butch csaj?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan kategórikusan nemet mondanak rájuk, de akinek bejönnek, azoknak a véleménye érdekelne.


Milyen haj, stílus, öltözködés, ékszer, piercing, ruha, alsónemű, cipő jön be rajtuk? Bejön ha egy fiús lány csajos fehérneműt hord?

Hosszú haj vagy rövid?



2015. jún. 24. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Nekem attól lesz egy ilyen lány vonzó ha fius is de azért tudjon mégis lányosan viselkedni ,

kinézetre meg a rövid de be állított haj, piercing ne kegyen túl sok , a többi meg majdnem mindegy is .

És igen a fehérnemű mindig legyen csajos .

22/F

2015. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1: mióta vagy leszbikus? :)


Én mondjuk nem szeretem a tipikus fiúimitátorokat. Amíg valamennyire meg tudja őrizni a női mivoltát és nem transszexuális, addig semmi problémám vele. Viszont szeretem, ha sötét (esetleg fekete) haja van, oldat felnyîrt, elől hosszúra hagyott vagy emo fiú feeling. Öltözködésileg pólí, ing, trikó, nadrág, tornacsuka. :D Én szeretem, ha van piercing máson, de nem kitétel, ahogy mondjuk a többi se, csak pèldának hoztam fel, hogy ezek is tetszenek.

Az alsóneműnél is annyi a kitételem, hogy női legyen. :D Vannak nagyon szép női "boxerek", ha mindenképpen olyan fazont akar, de tulajdonképpen egyáltalán nem érdekel, milyen alsója van, csak ne a férfi szekcióból.


Mivel a kérdés a fiús lányokra vonatkozott, így nyilván rövid. Bár én a lányos és a fiús lányokat is kedvelem, de ugye, a kérdés miatt csak ezt az oldalt fejtettem ki. :)

2015. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nagyon durvan fius lanyok nem bejovosek de amugy igen

a haj ne legyen max vallnal hosszabb,bar az allig ero a legjobb szerintem

az oltozkodesnel ing es polo,ez a ketto es nadrag, mert azert valljuk be,eleg hulyen nez ki egy bucht csajon egy fodros szoknya :D

nekem a pc is bejon de kinek mi,a tobbi nem lenyeg

es a fehernemu mindenkepp noies,tok mindegy mennyire fius egy csaj,gatyat azert megsem kellene hordania

2015. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ironhide12 válasza:
Nekem nem jönnek be a fiús lányok se a csajos fiúk egy fiú legyen fiú egy lány legyen lány.
2015. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!