Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! Romantikus meglepi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Romantikus meglepi ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretném meglepni a leendő barátnőmet valami igazán romantikus dologgal, aminek nagyon örülne és lenyűgõzné.Egyedi, kreatív ötletek jöhetnek : D + bármi amivel sikerült teljesen elvaràzsolni a baràtnőtöket, esetleg könnyeket csalni a szemébe..vagy amit kipróbàltatok az évek során és tuti volt. Minden ötletet, tanàcsot szìvesen fogadok.
2015. aug. 29. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatunk kezdetén, egy elég hosszú és fárasztó nap után hazaértem, illetve a páromhoz mentem, és mikor beléptem a lakásba, a párom beinvitált a fürdőszobába, ahol félhomály volt, illatmécsesekkel volt kirakva a kád széle, a mosdó, egy kád víz, tele habbal, rózsaszirmokkal, 2 pohár és egy üveg pezsgő, és bonbon. Mondanom sem kell hogy közös fürdő volt és egy iszonyatosan nagy élmény, és nagyon jól esett ez a gesztus a páromtól. Szerencsére ez a jó szokása megmaradt! :)
2015. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez eszméletlen édes ^_^
2015. aug. 29. 22:44
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kincskeresés? Rejts el mindenféle apró kedvességet az életteretekben, a táskájában, írj neki levelet és csempészd a zsebébe, kis rajzot, verset, idézetet... és hagy találja meg őket napközben.


Vagy esetleg süss neki valamit? vagy varrj valami plüsst?

2015. aug. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
De gáz vagy, a sajat csajodnak nem tudsz kitalalni valamit magadtol, nagyon kreativ lehetsz. Am meg nem tom mi a f...nak kell erolkodni h huuuu milyen dolog legyen. Aki szeret annak teis epp eleg jo vagy, de ha akarsz neki vmit plusszba akkor meg talald mar fel magadat. Bravo
2015. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

"Kincskeresés? Rejts el mindenféle

apró kedvességet az életteretekben, a

táskájában, írj neki levelet és

csempészd a zsebébe, kis rajzot,

verset, idézetet... és hagy találja meg

őket napközben."


Atya Ég!!!! Na ezért van az hogy csak nehezen talalok olyan csajt aki bejönne.. az ilyen bohóckodók idióták miatt

2015. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4. A kommented kritikàn aluli. Sajnálom,hogy nem tudsz normálisan megnyilvãlnulni,ezáltal eléggé leìrod magad... hisztis pics.ként mondjuk, akinek nem tetszik semmi. Senki sem tartott pisztolyt a fejedhez, hogy ide ìrj. Ha érdemben nem tudsz segìteni a màsiknak akkor azzal teszed a legtöbbet ha csendben maradsz. Nem negatív,beugatós kritikákat kértem, hanem normális válaszokat, tanàcsokat!!Ez neked nem megy..

Egy kis emberséget mutathatnál a másik irányába!!

2015. aug. 30. 11:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Atya Ég!!!! Na ezért van az hogy csak nehezen talalok olyan csajt aki bejönne.. az ilyen bohóckodók idióták miatt"


Mármint? Mé, te mit csinálnál a csajoddal, hogy kedveskedj neki? Képzelem mennyire érdekes lehetsz egy kapcsolatban, mittomén, ültök a díványon és négyismeretlenes egyenleteket oldotok meg miközben szól a Bartók rádió? (elnézést a matek és zenemániásoktól)


Az hogy valaki komoly ember, még nem jelenti azt, hogy az egyetlen megnyilvánulási formátum az a tatjana levele hangnem és a karót nyelés.

Én legalábbis tökre örülnék ha a párom csokit csempészne a táskámba vagy ha kapnék tőle valami kicsiséget amit ő készített. valami olyat amiben ő jó, tehát ha pl. amúgy is szokott kötni, akkor egy kézzel kötött sálat. Ebben szerintem sokkal több törődés van mint abban ha beslattyogsz a tecsóba és veszel neki egy random valentinnaposszívecskés bizbact.

2015. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pfuhh annyi minden romantikus lehet. Meg helyzettől is függ. Ha munkából ér haza akkor persze fürdő, de ha nem akkor akármi lehet.

Én akibe szerelmes is voltam megleptem úgy hogy (persze ehhez segítség is kell) elmentem a találkozóra majd közöltem hogy meglepi jön. Bekötöttem a szemét majd beültettem a kocsiba ( ha nincs akkor taxi mert a tömegközlekedés bekötött szemmel kicsit gázos) és ott várt a dunaparton egy gyertyafényes piknik :) nagyon örült neki. Meg kapott annyi rózsát ahány éves. Jah és ahhoz kellett egy segítő hogy addig ne lopják el a cuccot :)

de rózsaszirom út is volt a töltéstől a partig :)

2015. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7. Jogos :Ddd én is néztem egy kicsit :D :/


8. Igazán romantikus és különleges ötletek, a piknikes kifejezetten tetszik,nem mindenki merné bevállalni szerintem.De ez igaziiii meglepi. ^_^ Ezeknek én is nagyon örülnék :))) Köszönöm ^_^

2015. aug. 30. 15:34
 10/14 anonim ***** válasza:

"Mármint? Mé, te mit csinálnál a

csajoddal, hogy kedveskedj neki?

Képzelem mennyire érdekes lehetsz

egy kapcsolatban, mittomén, ültök a

díványon és négyismeretlenes

egyenleteket oldotok meg miközben

szól a Bartók rádió?"


Édes drága tünemény :D a kommentem nem arra utal es nem is tudom mibol kovetkeztettel ra hogy valami befásult lennék nade mindegy. Szoval csak az ilyen orultsegek nem jonnek be. Bocs h leszoltam a csoki dugdosasod akkor kijavitom h en nekem nem jon be ennyi. Le irtam a velemenyem csak. Sorry. Tudok kedveskedi csak a nyámnyila nyálas stilust nem birom. Joejt

2015. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!