Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csajok! Nektek bejön a baba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejön a baba punci?

Figyelt kérdés
Ha nem akk milyen tipus tetszik a legjobban? Kíváncsi lennék mi tetszik a legjobban ^^ és mi a véleményetek ha van ott egy kis lapos agyajegy az taszito?

2015. júl. 9. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy milyen, csak legyen tiszta és ne legyen dzsungel, az anyajeggyel sincs gáz :D Nekem a mellemen van, és komolyan jól áll :'D



21/L

2015. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
a csajoknak adott az ur egy puncit azt használják életük végéig! sok választási lehetőségük nincsen! még ha férfiakat kérdeznéd?
2015. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Imadom..;) 18L
2015. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nekem bejön ha van mivel játszani.


A pasiknak biztos nagyon érdekes, hogy nincs kívül semmi, de mi nők általában nem a bedugdosós részt preferáljuk, az meg sokkal izgibb úgy ha van is mit nyalni.


Anyajeggyel nincs baj.

2015. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
én az ananász ízű puncit szeretem
2015. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Be, de a kis fazoncsík jobban izgat.
2015. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Imádom :)
2015. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Köszi, ez a kérdés is jó gusztustalan.


Ez a kérdés a 10es skálán 11es, ahol a 0 a babazsúron részvevő kislány, és a 10es az őt kukkoló ötvenes alkoholista perverz.


Csak hogy tisztázzuk:

-Felnőtt nőkhöz vonzódom

-A felnőtt nőknek semmilyen szempontból nincs "baba" puncija

-A fenőtt nőkön nő szőr, akin nem, az valszeg túl fiatal ahhoz, hogy bármit akarjak tőle

-A nőtársadalom nagy részének kilógnak a kisajkai

-Pontosan tudom hogy hogy néz ki egy felnőtt nő, mert én is az vagyok

-És ez jön be

-Nem tudom melyik photoshopolt mangából szedted ezt a hülyeséget, de groteszk

-gondold már át, hogy egy normális ember minek néz téged a beteges "típusaiddal"

-a 17 éves heteró srácok biztos ezen a szinten vannak, de ide ne hozd ezt, köszi, mert mi tudjuk milyen egy nő testközelből LOL

2015. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

#8

Nem vagy tisztában azzal mi is a babapunci :) Borotvált, nem kilógó kisajkakkal, azt hívják annak, nem a tényleges kislány puncit... Senki sem pedó és senki se kislányra vágyik, szimplán ilyen "becenevet" kapott a borotvált, nem kilógóajkas, húsos punci. Nem tudom ebben mi a gusztustalan

2015. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De igen, tisztában vagyok vele. Megfordítanám a kérdést, te tisztában vagy vele, hogy ez honnét ered?


A probléma az, hogy a felnőtt nők nagy részének egyáltalán nem ilyen. Nem tartod betegesnek hogy felnőtt férfiaknak és nőknek az az ideáljuk, hogy olyan puncit akarnak dugni ami úgy néz ki mint egy gyereké? Konkrétan így is beszélnek róla. Szerinted ez normális?


[link]

2015. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!