Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a Barbie baba arc?

Milyen a Barbie baba arc?

Figyelt kérdés
Nővérem megkapta anyósától,hogy nincs Barbie baba arca.Linkelnétek nekem képeket,amin a csajoknak barbis az arca.Az milyen?Amúgy meg elég sok pasinak bejön a nővérem.Akkor most a pasiknak a Barbi baba arcok jönnek be csak,vagy mégsem?

2015. jan. 2. 13:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A Tóth Verára mondja hogy szép arca van.A nővéremre meg azt mondta hogy ha kisminkeli magát akkor néz ki jól.Miközben 10 emberből 9 azt mondja hogy smink nélkül jobb nő.
2015. jan. 2. 14:21
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez total egyen fuggo, hogy kinek mi a Barbie arc. Alltalaban azokra a nokre mondjak akiknek tiszta az arcuk, sehol egy pattanas,miteszer szep szeme van, formas szaja, pici orra. Es termeszetesen akinek nem kell smink :)

Az anyos viszont egy idiota :))))

2015. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagy a szeme,nagy a szempillája,az orra nem nagy pont jó.szép a szàja,és a legtöbben azt mondtàk hogy smink nélkül jobban néz ki.
2015. jan. 2. 14:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért van egy pár ember akit megnéznék milyen smink nelkül:)
2015. jan. 2. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem is kellekellett volna feltenned a kerdest, ha ilyen biztos vagy :)
2015. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Linkeket szeretnék milyen a barbie arc.Illetve hogy a pasik milyen arcra buknak,a szabályos,vagy szabálytalan arcra.
2015. jan. 2. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Tessék baba arcok... Annyi az egész hogy szimmetrikus arc nagy szemek, hosszú szempillák és nincsenek maszkulin vonások mint határozott állcsont és társai. Legalábbis a baba arc nálam ezt jelenti


[link]


[link]


[link]

2015. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nővérem olyan mint a masodik linken lévô csaj.Amúgy egy csomó csaj ak nincs szabályos arca,mégis jól néznek ki.Szerintem Allessandr Ambrozio is jó csaj.Neki nincs barbie baba arca.Miert csak azok a jó csajok?
2015. jan. 2. 17:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint irtam nagy szemei és hosszú szempillái vannak.
2015. jan. 2. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne, ha küldenél egy képet a nővéredről. Az anyósra meg nem kell hallgatni, ha szerinte Tóth Vera az ideál...


Amúgy szerintem aki szebb smink nélkül, az általában azért van, mert nem tud sminkelni.:)

2015. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!