Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátnőm szeretné kipróbálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szeretné kipróbálni a csókot lánnyal, és én megengedtem neki. Ha ezzel a lánnyal többször is lesz ilyen, van esély rá, hogy majd szexelnek is? És mondjuk engem is bevesznek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Na várjál. Fiú vagy-e vagy lány?


Ha a csaj meleg, akkor cseszheted, nem fogsz neki fiúként kelleni.

Ha lány vagy, és titokban érdekelnek a nők, és ezért hagyod hogy a barátnőid rajtad "kísérletezzenek", akkor talán lehet rá kéne mozdulni a lányra.

2015. jún. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszem, hogy csóknál tovább mennének, bár a szobatársam 4 évig járt egy sráccal, majd egy csajszi "megtérítette", azóta leszbikus, és az esti buli után arra szoktam kelni, hogy a takaró alatt nyögdécselnek, szóval inkább ne kísérletezz.:D
2015. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok... elvileg csak kipróbálják, de lehet többször is fogják, ha nekem is meg csajomnak is tetszik.

És honnan veszed, hogy leszbikus lesz? Egy csomó lány ismerősöm kipróbálta, meg néha csinálja, de heterok, van pasijuk is.

2015. jún. 30. 00:11
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez nagyban múlik azon, hogy a barátnőd mit érez.


Nagyon sokan azért járnak férfiakkal és vallják magukat heterónak, mert akkor nincs rajtuk a stigma, és egyszerűbb az életük.


Bevonni téged ebbe nem valószínű, hogy fognak. Egyrészt, a barátnőd tényleges szexualitása és a te vágyálmaid nem azonosak.

Az ő partnere egyáltalán nem biztos, hogy vonzódik hozzád, és pláne nem lehet tudni, hogy őket hozná lázba egy ilyen hármas gondolata.



Az a te dolgod, hogy mennyire promiszkulis partnert választasz. Szíved joga, ha te vele vagy boldog, legyél ővele. De mivel nem birtoklod őt, az hogy te "megengeded" neki nem igazán jó szó. És nehogy azt hidd, hogy ezért neked valami ellenszolgáltatás jár, mert ez nem így működik.

2015. jún. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem érez, és csak kipróbálni szeretné. Nem hinné, hogy a szexet is kipróbálja. Csak egy feltevés volt. :)
2015. jún. 30. 00:59
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Én bi vagyok, pasim volt állandóan hármas témát hozta fel, de most egy kapcsolatban vagyok én nem mennék bele hármasba, nem osztozkodok azon, ami az enyém. :P Ha barátnőd is ilyen, ne is álmodj arról, hogy bevesznek. Ezt meg úgy tudod meg, ha megbeszéled vele.
2015. jún. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a hármastól számítva pár hét és vége a kapcsolatnak. De, ahogy neked tetszik. :)
2015. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és nekem is megengedné a párom, hogy kipróbáljam egy nővel, viszont a hármasba nem mennék bele. Érzelmileg nem bírnám végignézni, ahogy a párom egy másik nőt dönget...
2015. júl. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De én a hármasban csak a saját csajomhoz nyúlnék, mert én sem bírnám érzelmileg, hogy másik csajjal is.
2015. júl. 1. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!