Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik lánnyal feküdnél le az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lánnyal feküdnél le az Orange is the New Blackből? És ki az aki esetleg kéne hosszabb távra is?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Alex és Soso, de főleg Soso.
2015. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Maga a kérdés eléggé lol de azért megpróbálok válaszolni rá, nem egyszerű mert sok csajt megdugnék a karakterek közül.


Szóval íme a lista:


Az első mindenképpen Natalie Figueroa (Alysia Reiner) a volt igazgatóhelyettes, ő nagyon bejön (bár ő már bőven inkább nő mintsem lány)

Tetszik még a zaklató csaj a Morello (Yael Stone), Soso (Kimiko Glenn), Nicky (Natasha Lyonne)

Aztán van még a latinó különitmény: Dascha Polanco, Jessica Pimentel, Jackie Cruz

+ a futottak még kategória: Alex (Laura Prepon), Chapman (Taylor Schilling), a kinti barátnője Polly (Maria Dizzia)


Kb. ennyi :D

2015. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A hosszútáv pedig már azon múlik hogy a karaktert vesszük-e alapul vagy csak szimplán a színésznőt aki alakítja :D
2015. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nicky, Poussey, Soso, Morello, Alex. Mondjuk a kedvenc karaktereim benne Nicky, Poussey, meg Red. :) 2. évadot nézem éppen, de Ruby Rose miatt kezdtem el nézni a sorozatot, 9gag van tele vele, de csak 3. évadban fog felbukkanni, ha jól tudom, hát baromira várom. :D
2015. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Természetesen karakter, külső+személyiségre (és most tekintsünk el attól hogy sittesek).


Úúú, nekem Piper nem kéne. Olyan lett mint Larry az utóbbi időben, nagyon idegesítő. Alex meg végképp nem.

2015. jún. 24. 23:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Szóval neked kik, kedves kérdező? :)
2015. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Karakterként hosszútávra talán Soso bejönne (bár neki ugye be nem áll a szája) + még Morello (bolond de legalább hűséges az egyszer biztos :D).
2015. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Poussey, Boo, Daya, Morello, Maritza. Meg Suzanne is. Igen, tudom kicsit zakkant, de még így is normálisabb mint Alex, sőt még Pipertől is...nekem egy nagy plüssmacinak tűnik.


Stellát még nem láttam, de érdeklődöm :P

2015. jún. 25. 00:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Alex *.* Megőrülök tőle....:$ Akár egy éjszakára is, de inkabb hosszú távra:33
2015. jún. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nicky :) Alex sem rossz, Piper sem de nem tunnek elek tokosnek.. :D Nickyi izgalmasnak tunik:)
2015. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!