Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ilyen pózban lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen pózban lehetséges mindkét félnek nagyjából egyszerre elélvezni?

Figyelt kérdés

Kényelmetlen lenne?

Egyáltalán hozzáférnétek így egymáshoz?


Mindketten álltok egymással szemben, szorosan egymáshoz bújva. A barátnőd a hüvelykujjával a feneked felől benyúl a hüvelyedbe, közben a többi ujjával a csiklódat, szeméremdombodat masszírozza. Ehhez neki be kell hajolnia annyira, hogy te már ne férj hozzá ugyanilyen módon?

Kb. egyforma magas nőkre gondolok.


2015. jún. 12. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy úgy, hogy szemben álltok egymással, és előlről ujjazátok egymást?
2015. jún. 12. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekelsz?
2015. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Remélem valakit igen.

Kíváncsi vagyok, érdekel a dolog.

2015. jún. 12. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:

2# ez szemét megjegyzés volt!


Szerintem igen, én bi-vagyok, de kipróbálnám!! :)

2015. jún. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam ezt pozitúrában elképzelni, de azért ez így elég macerásnak tűnik. Eleve az szemből de hátulról hüvelykujjal dolog olyan wtf. Lájkoljuk a sunát vagy honnan jött az ötlet? Eleve hogy az istenbe lehet hüvelykujjal megujjazni valakit? Annyival nem vastagabb mint a mutató, de emellé már mégegyet nem fogsz tudni berakni nincs mellette másik. vastagságra nem jó.

Meg az, akárhogy is forgatom, úgy nem hajlik úgy hogy a g pontját eltaláld vele, viszont körömmel előre megy be. Szóval mozgásra, stimulira sem.


Az előlről ketten egyszerre dolognak van realitása.

Bár én inkább fekve próbálnám, mert ha oldalt fekszetek egymás mellett és a fölső lábatokat föltámasztjátok, akkor kényelmes is, meg hozzá is fértek egymáshoz.

Ezt próbáltam, bevált.


Esetleg a 69? szintén fekve? Már ha nem zavar hogy nem látod az arcét.

2015. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!