Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt olyan harmincas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan harmincas, negyvenes nők, akiknek már családjuk van, mégis vonzódnak a nőkhöz is?

Figyelt kérdés

Nem voltam még nővel, viszont már évek óta szeretném, de sajnos a korombeli lányok nem tetszenek. (vagy még nem találkoztam olyannal, aki tetszik). Sajnos eddig mindig az idősebb, családos nők tetszettek meg, ahogy jelenleg is, de képtelen vagyok arra, hogy ezt elmondjam neki, hiszen neki családja van, tehát valószínűleg csak lejáratnám magam. Azonban érdekelne, hogy van e ilyen, vagy mennyire gyakori.

20/L


2015. jún. 4. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha bi, akkor nem fogod magad lejáratni. Az? Nem az?

Férjével jól megvan? Mert ha nem és még bi is lenne.... :))) Ki kellene deríteni..

6-os vagyok és elvált... :)

2015. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os (és 11-es) írhatnék privátot?

Nem ismerkedés céljából, csak szeretnék kérdezni egy-két dolgot, ha nem gond.

2015. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdezz bátran.


6/11-es

2015. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A férjével úgy tudom, hogy jól megvan, és nem tudok róla, hogy bi lenne, bár ezt nem tudom, hogy hogyan deríthetném ki.
2015. jún. 10. 18:19
 15/17 anonim ***** válasza:

Csakis a sok beszélgetés vihet előre ez ügyben. Mármint, hogy kiderítsd.

Viszont, ha jól megvan a férjével.... hát, én nem nyomulnék még ha bi lenne is. Nem szép dolog, kivéve, ha az a bizonyos, mindent elsöprő lenne...

2015. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32év,1 gyerek+férj. csak a nők vonzanak de nem voltam még eggyel sem...ez így gáz...pasival rég nem voltam, voltak szeretőim, azt hittem az emberem kevés nekem, de egy ideje tudom nem ez volt a baj. nő aki viszont vonz ált. mind hetero, vagy van egy aki majdnem bevállalta de aztán beijedt. eddig sikertelenül, de próbálkozom tovább:)viszont nekem meg a 40felettiek jönnek be. szóval uaz van csak egy generációval följebb:)
2015. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm 35 körül van, 2 gyereke van, nyitott kapcsolatban él a barátjával és van, hogy néha nővel is szexel.

De egyébként örülök, hogy ilyen sok pozitív válasz érkezett, nem tudtam, hogy sok nő van ezzel így. Én is abban a helyzetben vagyok, mint a kérdező😁 21L

2019. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!