Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt olyan harmincas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan harmincas, negyvenes nők, akiknek már családjuk van, mégis vonzódnak a nőkhöz is?

Figyelt kérdés

Nem voltam még nővel, viszont már évek óta szeretném, de sajnos a korombeli lányok nem tetszenek. (vagy még nem találkoztam olyannal, aki tetszik). Sajnos eddig mindig az idősebb, családos nők tetszettek meg, ahogy jelenleg is, de képtelen vagyok arra, hogy ezt elmondjam neki, hiszen neki családja van, tehát valószínűleg csak lejáratnám magam. Azonban érdekelne, hogy van e ilyen, vagy mennyire gyakori.

20/L


2015. jún. 4. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem van màr fèrjem is , gyermekem is mègis egyszerűen igènylem azt hogy időnkènt nőkkel is együtt legyek. Ez termèszetesen a fèrjem tudtàval törtènik, ő ezt elfogadta :)
2015. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is van párom, gyerekünk is van. Még sose voltam növel, de egyszer nagyon kipróbálnám, párom is támogatja az ötletem :-) 26/N
2015. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igaz a páromnak nincs férje se, gyereke se, de 31 éves. Én hozzá képest eléggé fiatal vagyok, de jól megvagyunk. Mondjuk ő fiús lány. Nem tudom, hogy neked milyenek jönnek be, de vannak idősebb egyedülállók is. :)
2015. jún. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Közületek nincs olyan aki segítene kipróbálni?

egy kíváncsi lány :)

2015. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen a házasságra, vagy a gyerekre gondolok, csak eddig olyanokkal találkoztam. Egyébként ez a bajom teljesen, hogy az idősebb nők tetszenek, így elég nehéz.
2015. jún. 5. 16:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem vagyunk kevesen... :) Persze a vonzódás intenzítása lehet változó.


40+-os 2 gyermekes anyuka

2015. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok, mint Te, kérdező.:)

Bár tudom, hogy ezzel nem segítettem sokat.:/

2015. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Waleria82 válasza:
Szia! Nekem is van férj+gyerekek. Még lány koromban voltam utoljára nővel, de mostanában megint kacérkodok a gondolattal. Rettentő vágyat érzek, hogy megint együtt legyek egy nővel.
2015. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én pedig ki szeretném egyszer próbálni egy harmincas/negyvenes nővel. :)


22/L

2015. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 9-eshez 21 L :)
2015. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!