Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezt szerintetek csak azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt szerintetek csak azért mondta, mert nem meri felvállalni, hogy biszexuális vagy ilyen is létezik?

Figyelt kérdés

Egy lány, akivel 2 hónapig jártam, elhagyott egy srácért.

Azt mondta, azért, mert bár a nőkhöz is vonzódik, ő csak férfiakba képes beleszeretni. Az elmúlt években ő már több lánnyal is lefeküdt, de azt mondta, még sosem szeretett bele lányba, ahogy belém sem. Állítása szerint felvállalná, ha így lenne, de mivel nem így van, mostantól csak egy férfival szeretne kapcsolatot.

Szóval létezik ilyen szerintetek, hogy valaki mindkét nemhez vonzódik szexuálisan, de csak az egyik nem iránt képes szerelmet is érezni?

Mert én eddig úgy tudtam, ha valaki biszexuális, akkor egyaránt képes mindkét nem iránt mind a szerelemre, mind a szexre.

Én arra gondolok, hogy a volt barátnőm egyszerűen csak még nem találkozott a megfelelő emberrel, nem igaz?


2015. máj. 25. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
létezik
2015. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen,létezik! :)

Nálam például pont fordítva van!

Mindkét nem vonz szexuálisan,de érzelmileg mindig a lányok fognak meg!


20/L

2015. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget!
2015. máj. 25. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Sőt, én nőkbe szeretek bele, de csak pasival vagyok képes elélvezni. Pasiba pedig képtelen lennék beleszeretni.
2015. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Létezik, én meg senkibe nem szeretek bele.


Nem érdekelnek az egyéjszakások, és ha kiválasztok magamnak valakit, akkor amellett kitartok, és nagyon fontos nekem, de ettől még nem vagyok belé szerelmes. Ez nem azért van mert megtaláltam vagy nem találtam meg az "igazit", egyszerűen így működök és kész.


"Mert én eddig úgy tudtam, ha valaki biszexuális, akkor egyaránt képes mindkét nem iránt mind a szerelemre, mind a szexre. "

Ez a biromantikus biszexuális, és a legtöbben ezt értik bi alatt, de nem feltétlen igaz mindenkire aki bi.

2015. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik! Ó ha tudnád mennyi féle ember van...:)
2015. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!