Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudnak a leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnak a leszbikusok ismerkedni Budapesten?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel, hogy hol tudnék ismerkedni, barátkozni. Pesten van pár melegbár, de ott inkább fiúk vannak, és a társkereső oldalak se jönnek be igazán.

2015. máj. 19. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is probalkozhatsz.. .

22L

2015. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha az a pár melegbár nem jön be, akkor ott vannak még az alternatív szórakozóhelyek, baráti körök stb.


De mondjuk ezeken a helyeken se mindig ugyanazok az arcok vannak, érdemes többször is bemenni.

2015. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes dolog.

A net tele van ilyen cikkekkel, hogy 10 nőből 8 lefeküdt már a legjobb barátnőjével, meg hasonlók.

Ezek szerint nem gáz, ha ráhajtanék a legjobb barátnőmre, mert még akár az is kiderülhet, hogy már régóta akar engem, csak nem merte elmondani?

Az internet alapján szinte minden nő biszexuális, szóval bárhol bármelyik nővel ismerkedhetnék? Vagy ez valami néphülyítés?

2015. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én anno rányomultam az lbmre és aztán miután ezt feldolgozta 2 évig jártunk...hiszek benne hogy nincs 100%ig hetero nő de... nincs kedvem elkezdeni térítgető hódításba kezdeni :$
2015. máj. 21. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ebben a népbutításban elég erős szerepe van a férfiak fantáziájának is. A gyakorlatban nem biztos hogy jól fogja fogadni a dolgot, azért elég sok barátságot tesz tönkre a fizikai sík képbe kerülése.


Szvsz egyszerűbb egy már felvállaltan ilyen érdeklődésű nőt meghódítani mintsem nekiállni zavarosban horgászni aztán meg vagy odavágja a kapcsolatot az ő identitászavara meg a váratlan társadalmi nyomás vagy sem.

2015. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A neten.

Ezekről a bulikról eddig nem sok jót hallottam. Neten lehet lépcsőzetesen ismerkedni, levelezés, chat, skype, telózás... És tali. Már ha talál az ember megfelelő partnert hozzá. Én itt ismertem meg 2 éve az exem. Bárhol lehet ismerkedni :)


Ha van kedved, szívesen beszélgetek veled :)

22/L/L

2015. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!