Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Jelenthet az barmit is, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet az barmit is, h lany letemre lannyal almodtam?

Figyelt kérdés

Vonzodom a pasikhoz, mar csinaltam is veluk egy s mast(bar pasim meg nem volt) de ennek ellenere az eddigi legintenzivebb szexualis almom egy csajjal volt tegnap ejjel. Annyira valosagos volt... ereztem a nyakamnal a forro lelegzeset, azt ahogy csokolgat es azt is amikor... lefele vandorolt. Nem is tudtam,h lehet egy alom ilyen intenziv.

Amugy a csajt akivel almodtam csak mostansag ismertem meg es csak par mondtatot valltottam vele, es azt se negyszemkozt. Es nem is erzem,h vonzodnek hozza szoval nem ertem magam :D

Szerintetek ez csak egy hulye alom vagy lehet,h elfojtom magamban a kis ferde hajlamomat?

17/L



2014. nov. 9. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Az álmok a tudatalattiból táplálkoznak.


Gondolkodj el mit is jelent ez tulajdonképpen vannak-e ilyen jellegű gondolataid vagy vágyaid

2014. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincs is szebb az egynemuek szerelmenel
2014. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne 100%-osan biztos,de szerintem nem volt még olyan lány (talán fiú se) aki nem álmodott volna zavarbaejtőt azonos neműről.Nem feltétlenül jelent ez vonzalmat.Ha a valóságban nem érzel így,vedd ezt az álmot az agyat kis játékának,és ne rágódj rajta!ha meg mégis kialakulna a vonzalom,akkor se ess kétségbe,akkor sincs baj! :) 20/L
2014. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira sokat nem jelent, esetleg ha valóban úgy lenne hogy mégis érdeklődnél a lány iránt egy próbát talán megér. Annyi információ jön nap mint nap hogy lehet valahol hasonnlót láttál olvastál hogy két lány volt együtt. Mondjuk én még sosem álmodtam pasival magam . De még fiatal vagy és fejlődsz mint testileg lelkileg és az álom végül is lehet egy titkos vágy is.
2014. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!