Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt lány létemre?

Miért álmodtam ezt lány létemre?

Figyelt kérdés
teljes mértékben hetero vagyok. barátom is van. soha nem tudnám elképzelni, hogy én meg egy csaj... viszont ma azt álmodtam, hogy kerestem a neten egy olyan nőt, aki elvállalja, hogy kipróbálja velem a "szexet". a való életben sosem csinálnék ilyet! miért álmodtam ezt?
2013. ápr. 25. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
mert szeretnéd, csak magadnak sem vallod be
2013. ápr. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
undorítónak tartom :S
2013. ápr. 25. 15:14
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
dehogy tartod ... szent borzadállyal tekintesz a szituációra és talán épp ezért vonz :)
2013. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de akkor ez múlandó, ugye?
2013. ápr. 25. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
egyszer kipróbálod és vagy örökre elmúlik, vagy élvezed :)
2013. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az álmoknak semmi jelentőségük nincsen, az agy mindig összerak valamit az elmúlt nagy eseményeiből, vagy éppen régi eseményekből, történésekből, persze ezekből létrejöhet egy értelmetlen álom, vagy egy olyan álom, ami megtörténhetne a valóságban, de te azt egyáltalán nem szeretnéd. Nem kell kétségbe esned, ha nem vonz, akkor nem vonz, ennyi! :)
2013. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit. Esetleg azt, hogy hírek, film, vagy bárhogyan ez a téma feljött, és próbálod magadban feldolgozni, hogy ilyen is létezik. Olyan világ jön sajnos, hogy ez teljesen szokványos lesz. Ez teljesen új, és mindenkinek döntenie kell, hogy hova is fog tartozni.
2013. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

igen, az utolsó 2 válasz hihetőbb :) köszi :)

tegnap láttam a tv-ben egy leszbikus nőt, lehet, hogy emiatt volt.

2013. ápr. 25. 16:10
 9/14 anonim ***** válasza:
Szinte tuti, hogy amiatt volt. Megesik az ilyen, én ki nem állhatom, amikor megtörténik velem az, ami a TV-ben megtörtént a csávóval. :)
2013. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Jézus :) ***** válasza:
90%

Csak, hogy tisztázzunk ar dolgot.


Vajon miért kérdeznek rá álmainkra a pszichológusok? Freud és Jung is rájöttek, hogy az igazi énünk az álmainkban jön elő. Ha pl. álmodban képes lennél embert ölni, akkor hidd el, hogy a valóságban is meghúznád a ravaszt, ha úgy hozná a sors. Álmainkban jönnek elő leggyakrabban elfolytott vágyaink is. nincs ezzel semmi gond sem. Csak akkor, mikor letagadjuk, hogy "én erre márpedig biztos, hogy nem lennék képes". A folyamatos tagadás, és elnyomás miatt sokaknál jelentkezhetnek a tudathasadás jelei. Gyakrabban ijedsz meg, sokszor vagy lehangolt, kerülöd mások társaságát... bla-bla.

Lényeg, hogy az álmok nem hazudnak ;).

2013. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!