Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt lány létemre?

Miért álmodtam ezt lány létemre?

Figyelt kérdés
teljes mértékben hetero vagyok. barátom is van. soha nem tudnám elképzelni, hogy én meg egy csaj... viszont ma azt álmodtam, hogy kerestem a neten egy olyan nőt, aki elvállalja, hogy kipróbálja velem a "szexet". a való életben sosem csinálnék ilyet! miért álmodtam ezt?
2013. ápr. 25. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én már álmodtam olyat is hogy pasi létemre csajt dugok:S pedig nem vagyok biszex sem, és nem is próbálnám ki lánnyal.. lehet csak azért álmodtam, mert kíváncsi vagyok milyen lehet a fiúknak a szex:D
2013. ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11 és mire jutottál? :)
2013. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A válaszoknál is látszik, hogy sajnos ilyen lesz a világ. Aki ez ellne fel mer lépni, mindjárt támadják. (Itt a helye a bölcsességnek)

Vallásokat, is ezért támadják, hogy mindent megtehessenek büntetlenül, lelkiismeret furdalás nélkül. Ne legyen aki ezt meri mondani, hogy ez bűn. Nagyon el fog szabadulni a világ. (Aki meg akar maradni, annak el kel veszítenie az életét, a világ számára. )

2013. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
bocsi:D 11-es vagyok, lány létemre azt álmodtam hogy pasi vagyok és csajt dugok.. elírtam:)
2013. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!