Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az miert van h a leszbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert van h a leszbi lanyok mindig nagyon szepek? Ismerek egy leszbit es tetszik nekem, ha csak ugy megcsokolnam mi tortene?

Figyelt kérdés
hogyan reagalna? Lehet h minden megvaltozna nala es belem szeretne?

#leszbikus #lany.csok
2013. júl. 25. 17:25
1 2
 11/16 kolosszus22 ***** válasza:
0%
Leszbi nők nagy része pont, hogy nem túl szép.
2013. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert a szexualitás baromi szoros összefüggésben áll a fizikai vonással. Jézusom, nagyon sok buta ember van!
2013. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt kinézet nemcsak a "fizikai vonások", hanem a hajviselet, öltözködés stb. függvénye is, másrészt meg a homoszexuálisok külső adottságai sokszor összhangban vannak a szexuális irányultságukkal.


> wow, komolyan az ostoba, sztereotip, heteroszexista ideológiád alapján akarod meghatározni, hogy kinek a szexualitása "igazi"


Nem, én az objektív tények alapján határozom meg. Nem egy lánnyal beszéltem már, akik konkrétan elismerték, hogy ők azért lettek "biszexek" vagy "leszbik", mert manapság szinte divatnak számít.

2013. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki divatból vallja magát annak, az még nem lesz az. Megjátszani lehet, de ne hasonlítgasd már olyanokhoz, akik tényleg azok. Ez nagyon primitív elmére vall, ha te a divatmajmokat tekinted valódi biszexnek vagy leszbikusnak.
2013. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor" összhangban van. Ugye tudod, hogy ez rettentő gyenge? Sokszor. Nyilván akkor az a megoldás, hogy sztereotipizálsz egy egész embercsoportot. Sok pasi meg nagy gyökér, mégsem mondom, hogy hát márpedig a pasik igenis hülyék. Mert nem azok. De van köztük sok, aki igen. Úgy remélem érzékeled a dolog mélységét.

Az meg igazán kvára nem rám tartozik, hogy divatleszbikkel haverkodsz, akik bebaszcsiztak a pénteki buliban és jó poénnak tűnt lesmárolni az öribarinőt. Ez a te problémád meg a te dolgod.

2013. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nincs reprezentatív statisztika, azért csak ilyen és ehhez hasonló kifejezéseket lehet használni. A sztereotipizálás meg más, hiszen nem egy konkrét személyt feletetek meg a csoport bármely tagjának, hanem csupán általános tendenciákat írok le.

Eleve szubjektív az, hogy mi "szép". Viszont az tény, hogy az elmúlt pár évben a nyugati világban minden fontosabb eseményen, ahol a sajtó is jelen volt, és egy leszbikus párról volt szó, a szereplő hölgyek igencsak férfiasan néztek ki, és az én szubjektív véleményem szerint nem valami szépen.

Nos, én nem a szexuális orientáció alapján választom meg a barátaimat... azt sajnálom, hogy a nekik nem tetsző irányultság neked "probléma".

2013. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!