Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van olyan kevés nőies...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan kevés nőies es szexi leszbikus lány?

Figyelt kérdés
Mielőtt meg bárki leszedne a fejem, nem csak a külső érdekel, de nem tetszenek a fiús lányok. Nekem ugyan rövid hajam van, de nem fiús es az öltözködésem is nőies, illetve laza. Alig látok olyan leszbikus lányt, aki ilyen, mint én. Nem használok tarskeresot, igyekszem a való életben kiszurni, hogy ki leszbikus/biszexuális es ki nem. Lányok, akik szinten nőies lányokra buktok, hol ismerkedtek? Buli? 22L

2013. márc. 18. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%

Mert a leszbikusok a ferfi szerepre vagynak.

A noies lanyok pedig a ferfias dominans ferfiakra izgulnak.

2013. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nem vágyom semmiféle szerepre. Egyenrangú kapcsolatot keresek.
2013. márc. 18. 23:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten teljesen nőiesek vagyunk a barátnőmmel. Külsőre is, és belsőre is. Még 4 éve az angyalkákon ismerkedtünk meg. Most már nagyon nehéz, de én ha szingli lennék bulikba próbálkoznék.


Az első meg hülye.

2013. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Bár meleg vagyok, de azért valamennyire érintett a témában. Szerintem nem az utcán kellene keresgélned, mert egyáltalán nem lehetsz biztos abban, hogy ki leszbikus és ki nem. Főleg, hogy a sztereotípia szerint a leszbikusok férfiasak. Én is szoktam fiús lányokat látni és egyáltalán nem biztos, hogy a lányokat szereti az illető. Bár múltkor egy kimondottan férfias lány ment el mellettem a villamoson. Pedig én is férfias vagyok, de ő szinte túl tett rajtam! :D

Ugyanúgy vannak lányos leszbik, csak mivel őket nem lehet kiszúrni a tömegből, ezért tűnhet úgy, hogy kevesen vannak. Társkeresőn próbálkozz, vagy menj buliba. A liberty állítólag normális hely és nem a kavarás az első.

Sok sikert!


23 meleg F.

2013. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vannak, nyugi. Én csak ilyet ismerek személyesen és én magam is lányos vagyok. Viszont ezek az ismerőseim közül senki se mondaná meg ránézésre, ha nem figyel jobban a jelekre...
2013. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is lányos vagyok.Nincs levágva a hajam,meg nem hordok fiús ruhákat sem.Maximum nem szeretek túlöltözködni.
2013. márc. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
engem csak fiús lányokkal hoz össze a sors sajnos. és ismerkedésnél tovább egyikkel se jutok mert sajnos nem vonzanak nem találom szépnek őket. pedig már nagyon vágynék egy igazi szép lányra. szívesen kipróbálnám :(bi 20L
2013. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. márc. 19. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám,de eddig én is fius csajokkal találkoztam,pedig én is nőies és szexi vagyok...úgy igazán szép ha két csaj huncutkodik :) 24L
2013. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek kevesen, csak nem tűnnek úgy ki a tömegből. :)

Pl. én is tök lányos vagyok, semmi fiús nincs bennem, de szerintem senki nem mondaná meg, hogy leszbikus vagyok :D

16/L

2013. márc. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!