Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért NEM élvezem a pettinget?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért NEM élvezem a pettinget? Lehet hogy leszbi vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, és a 3. napon már a szexen kívűl minden volt, de borzalmasan fájt. Ő az első barátom, és akkor azt gondoltam, azért volt ilyen mert :

a, három napja volt az első csókom, és még nem vagyok elég érett hozzá

b, a pasi csinálta rosszul (nem mertem neki szólni)


A válaszok: a, elég indok lenne, de 2 hónappal az első után az egyik (biszex) barátnőm szakított a pasijával, és átjött egy üveg vodkával aludni. Nagyon (NAGYON) berúgtunk és hírtelen lesmárolt, és mivel én az alkoholtól nagyon "horny" leszek, ezért pettingeltünk (ő megujjazotls nyalt én csak nyaltam ) viszont az ezerszer jobb érzés volt mint a a barátommal. Azóta vannak pillanatok amikor kívánom a barátnőmet (őt ez nem zavarja mivel kiderült hogy nagyon bejöttem neki) és alig tudom megállni hogy ne menjek bele ilyen kalandba. Viszont nagyon szeretem a barátomat, de őt pl. egyáltalán nem kívánom. Viszont azért nem vagyok biztos benne hogy leszbikus vagyok, mert pl. mindig a fiukat néztem meg, és el nem bírnám képzelni hogy járjak egy lánnyal (elnézést kérek mindenkitől akit ez sért , de belém nevelték). NAGYON FÉLEK :(

b, nem ez lesz a ludas, mert az exeiből néhány a haverom/barátnőm és elméletileg tényleg jó az ágyban.

Van más alternatíva mint az a, ?

SEGÍTSETEK! :( 16/L



2013. márc. 10. 23:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Attól még nem vagy leszbi, hogy pont ezzel a fiúval nem élvezed az együttlétet. Azok alapján amit leírtál, inkább a pasi csinál valamit nagyon rosszul. VAGY Te nem vagy felkészülve lelkileg a szexre egy pasival. De belegondolva irtó gáz (természetesen a pasira nézve), hogy már a petting fáj. Az meg hogy másnak jó volt vele... hát messziről jött ember... Szerintem fontos, hogy mond el neki, hogy neked ez rossz.
2013. ápr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem leszbikus vagy, hanem egy fiatal lány, aki kísérletezik, és nem volt még ügyes pasival. Majd ha ez megváltozik, akkor rájössz, hogy biszex vagy.
2013. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tehát megcsaltad a barátod?
2013. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
I.g.e.n. de elmondtam neki, csak az nem hogy kivel (és hogy lánnyal),
2013. máj. 14. 21:13
 15/19 anonim ***** válasza:
És erre ő mit lépett?
2013. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Megbocsátott :( az mondta, mert nagyon szeret és ha szakítana velem, csak magának ártana
2013. máj. 14. 21:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok azóta is? Javult valamit a helyzet?
2013. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem, abban a pillanatban mikor megingott kicsit szakítottam vele. Nem akartam neki bármifajta fájdalmat okozni, ezért nem szakítottam vele addig, reménykedtem hogy jobbra fordul a helyzet de csak rosszabbodott, főleg hogy erőltette a dolgot az elejétől fogva. A kérdést azért frissítettem, mert nem tudom, hogy esetleg ki kéne e próbálnom azonos neművel való kapcsolatot is.
2013. máj. 14. 21:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Na azóta kipróbáltad? :)
2018. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!