Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért NEM élvezem a pettinget?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért NEM élvezem a pettinget? Lehet hogy leszbi vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, és a 3. napon már a szexen kívűl minden volt, de borzalmasan fájt. Ő az első barátom, és akkor azt gondoltam, azért volt ilyen mert :

a, három napja volt az első csókom, és még nem vagyok elég érett hozzá

b, a pasi csinálta rosszul (nem mertem neki szólni)


A válaszok: a, elég indok lenne, de 2 hónappal az első után az egyik (biszex) barátnőm szakított a pasijával, és átjött egy üveg vodkával aludni. Nagyon (NAGYON) berúgtunk és hírtelen lesmárolt, és mivel én az alkoholtól nagyon "horny" leszek, ezért pettingeltünk (ő megujjazotls nyalt én csak nyaltam ) viszont az ezerszer jobb érzés volt mint a a barátommal. Azóta vannak pillanatok amikor kívánom a barátnőmet (őt ez nem zavarja mivel kiderült hogy nagyon bejöttem neki) és alig tudom megállni hogy ne menjek bele ilyen kalandba. Viszont nagyon szeretem a barátomat, de őt pl. egyáltalán nem kívánom. Viszont azért nem vagyok biztos benne hogy leszbikus vagyok, mert pl. mindig a fiukat néztem meg, és el nem bírnám képzelni hogy járjak egy lánnyal (elnézést kérek mindenkitől akit ez sért , de belém nevelték). NAGYON FÉLEK :(

b, nem ez lesz a ludas, mert az exeiből néhány a haverom/barátnőm és elméletileg tényleg jó az ágyban.

Van más alternatíva mint az a, ?

SEGÍTSETEK! :( 16/L



2013. márc. 10. 23:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj... Ha a fiúk és a lányok is érdekelnek szexuális téren, akkor biszex vagy. (nincs ezzel semmi baj) Nem feltétlenül kell lánnyal járni ahhoz, hogy az legyél, ha csak a szex érdekel velük.

De az is lehet, hogy csak tini kíváncsiság, és el fog múlni. Ne könyveld el magad leszbiként :)

Én spec azért tartom magam leszbinek, mert a pasik egyáltalán nem érdekelnek szexuálisan, sőt, még undorítónak is tartom.. Képtelen lennék pasival szexelni, egyszer pettingeltem és örökre elég volt.

De ha téged izgat az ilyen dolog pasival, meg több is, akkor nem lehetsz leszbi :) Szerintem ne aggódj emiatt, valami úgy is lesz. A lényeg hogy ne fojts el semmit, abból semmi jó nem sül ki. És fogadd el magad úgy, ahogy vagy, és akkor nem lesz probléma. Ne görcsölj, sodródj az árral :)

2013. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,de elég szemét dolog,hogy ennyire siettet mindent a barátod.
2013. márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! :)
2013. márc. 10. 23:21
 4/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Esetleg írhatsz nyugodtan privit ha kérdésed van, vagy csak beszélgetnél erről :)

2013. márc. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy leszbi lennél inkább bisex.

Ne félj és szerintem ne küzdj ellene,csináld azt amit élvezel és kívánsz egyszer élünk ,te miért akarsz boldogtalanul élni? Ha nem akarsz lánnyal járni ne tedd,egyébként majd ha szerelmes leszel egybe akkor ez megváltozik velem is igy volt. Ha szereted a fiút akkor adhatsz neki még egy esélyt meglátod hogy teljesit szexben, ha az sem lesz jó hagyd el.

De te tudod mi a fontosabb mások elvárásai szerint akarsz élni?

2013. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szia. nekem lenne egy kérdésem, esetleg írhatok privit? :D
2013. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Persze! :)
2013. márc. 12. 23:23
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kimondtad: a barátodat egyáltalán nem kívánod... Holott a párkapcsolatokban azért szokás szerelmeskedni, mert szerelmes vagy. Egy olyan kapcsolat, ahol nem működik a szex, halálra van ítélve, hiába vagytok meg tökéletesen lelki szinten, hiszen máris van egy állandó problémaforrásotok. Szerintem inkább legyenek valakinek kalandjai egyedülállóként, minthogy megvonásoktól szenvedjen egy rosszul működő kapcsolatban.
2013. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
Húha, micsoda komoly problémák 16 évesen, azt a mindenit! na majd ha kereső családanya leszel és lesz vmi fogalmad az életről, talán már ezzel sem lesz gondod.
2013. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a petting fájt, akkor béna abarátod, méghozzá nagyon.

Ahhoz nagyon durván és érzés nélkül kell egy nőhöz érni, hogy a petting fájni tudjon.

És soha többet ne csinálj ilyet, hogy nem szólsz!!

Helló, ez butaság! Sokszor lesz még olyan (később) hogy valami kellemetlen, nem szereted stb. Azonnal szólni kell. Ez a jó szex alapja. Megmondani érthetően mi jó, mi nem...

2013. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!