Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy manapság az összes szingli lány lányt keres?

Figyelt kérdés

Mit rontanak el a szingli fiúk?

(Én nem ilyen vagyok, csak kíváncsi vagyok!)



2013. márc. 7. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Semmi, csak egy idióta divat. Kipróbálják, milyen leszbinek lenné és kész.
2013. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a divat majmolása nagyon megy

bár én ismerek olyan lányokat, akik nem ilyenek

sajnos nem egy helyen vagytok N

2013. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik korosztályra gondolsz? Szerintem ez elég nagy általánosítás.. Az én baráti körömben több szingli is van(20-30 éves korosztály) egyikük sem a saját neméből válogat.. Az öcsém korosztálya (15-20) szintén nem.. vagy legalábbis nem ezt tapasztalom, mert folyamatosan futnak utána a lányok.. Szerintem rossz helyen keresgélsz vagy rosszul fogalmazol..
2013. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ezt a megállapítást mire alapozod.

Én leszbikus vagyok, nem volt soha pasim, és céltudatosan lányt keresek. Ennek az az oka, hogy ők vonzanak.

A környezetemben viszont az összes lány a pasikért van oda, és egyáltalán nem tartják menőnek a leszbikusságot.

2013. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is szingli vagyok, és abszolút nem keresek lányt. Nem tudnék velük kapcsolatot elképzelni, sőt, semmit.

17/L

2015. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt érdemes tisztázni, hogy sok csaj csak kipróbálna dolgokat, smárolna, meg egyszer lefeküdne lánnyal. A lefekvésig a legtöbben ezek közül nem jutnak el, a csókig elég sokan, (lány ismerőseim kb. 80%-a csókolózott már lánnyal). Kíváncsiság, hóbort, divat. A leszbikusságot persze elvetik.
2015. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok csak alkalmi együttlétet akarnak,csakis egy ilyen alkalom erejéig keresnek lányt. De nekik semmi közük a leszbikussághoz.
2015. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!