Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kérjek tanácsot keresztan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek tanácsot keresztanyámtól az első "leszboszi lépéshez"?

Figyelt kérdés
Ez egy kérdés a kérdésről.Voltaképpen arról van szó hogy szeretném kipróbálni lánnyal.Hetero vagyok de egyszerűen a csapból is ez folyik neten filmekben meg mindenütt elém rakják ezt és egyszerűen úgy vagyok vele hogy meg kell tudnom milyen hogy aztán tapasztalattal tudjam hova tenni a dolgot.Egyelőre mégcsak ennyiről lenne szó.Nos a barátnőimmel nemigen beszélünk ilyenekről max sejtem kik lehettek talán lánnyal eddig.Inkább olyasvalakitől kérnék tanácsot akiről biztosra tudom hogy voltak kalandjai.Ő anyán húga azaz a keresztanyám.Ő ráadásul még akkor nőzött amikor nem volt ennyire trendi és a tabusági fok miatt mégnehezebb dolga lehetett e téren.Szóval ebben a témában főleg tőle szeretnék választ kapni mint idegenektől de hogy ne mellőzzem a gyk-sokat tőlük ahhoz kérnék tanácsot mégis hogy kérdezzem őt erről (hisz mégiscsak rokon)?

2012. jún. 24. 11:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amúgy keresztanyád tudja, hogy te tudod róla a nőcis kalandjait? Mert akkor szerintem lehetne nyíltan beszélgetni vele erről. Nem?
2012. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát szerintem tudja hogy tudom-nem is arról van szó hogy tagadná csakhát furcsa szóba hozni.nemigen van előttem a szitu hogy odamegyek hozzá és rátérek a témára bla bla.elképzelni kicsit nonszensz.sokkal jobb lenne mondom olyannal dumcsizni akit pár hete ismerek közös iszogatós bulikról mint olyasvalaki aki rokon és csecsemőkorom óta ismer.de hát ugye az 1.variáció nem adott marad tehát ez
2012. jún. 26. 15:20
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!