Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kérjek tanácsot keresztan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek tanácsot keresztanyámtól az első "leszboszi lépéshez"?

Figyelt kérdés
Ez egy kérdés a kérdésről.Voltaképpen arról van szó hogy szeretném kipróbálni lánnyal.Hetero vagyok de egyszerűen a csapból is ez folyik neten filmekben meg mindenütt elém rakják ezt és egyszerűen úgy vagyok vele hogy meg kell tudnom milyen hogy aztán tapasztalattal tudjam hova tenni a dolgot.Egyelőre mégcsak ennyiről lenne szó.Nos a barátnőimmel nemigen beszélünk ilyenekről max sejtem kik lehettek talán lánnyal eddig.Inkább olyasvalakitől kérnék tanácsot akiről biztosra tudom hogy voltak kalandjai.Ő anyán húga azaz a keresztanyám.Ő ráadásul még akkor nőzött amikor nem volt ennyire trendi és a tabusági fok miatt mégnehezebb dolga lehetett e téren.Szóval ebben a témában főleg tőle szeretnék választ kapni mint idegenektől de hogy ne mellőzzem a gyk-sokat tőlük ahhoz kérnék tanácsot mégis hogy kérdezzem őt erről (hisz mégiscsak rokon)?

2012. jún. 24. 11:56
1 2
 1/12 okoska31 ***** válasza:
100%

ha ennyire érdekel a divat, akkor miután kipróbáltad a lánnyal párost, vegyetek be még egy fiút. én spec. szívesen jelentkeznék:)


a kérdésedre válaszolva: szerintem kérd meg egy találkozásotok alkalmával, hogy egy fontos dologról szeretnél beszélni vele, és csak őszintén mond el, hogy felkeltette az érdeklődésedet, hogy milyen lenne egy lánnyal. Ha megkérdezi, hogy miért őt kérdezted, és tudod, hogy tisztában van vele, hogy az ő múltját Te is hivatalosan tudod, akkor válaszolhatod, hogy ezért.

És persze akkor avasd be, ha biztosan tudod, hogy nem fogja elmondani a szüleidnek (meg persze ha ez egyébként gáz lenne).

2012. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Te beteg vagy... már nem azért, mert kiakarod próbálni lánnyal... ez mindenkinek a saját döntése. De, hogy a keresztanyádtól akarsz tanácsot kérni..ez kész. Az enyém páros lábbal rúgna seggbe. ;)
2012. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2es azért tőle mert ő van képben. mégis hogy jön ide a te keresztanyád talán ő is leszbizett?
2012. jún. 24. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:
szia! ha kivülállótől lenne sszükséged helpre irj nyugodtan!
2012. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi de inkább ide várnám a tanácsokat mert a privát ez esetben nem vinne előrébb.de hogy érted azt hogy kívülálló?
2012. jún. 25. 13:47
 6/12 anonim ***** válasza:
egy ember tapasztalataira gondoltam.
2012. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mos tha tanácsot kérsz érted akkor nem itt fogom leirni hogy mit hogy me gmiylen:D
2012. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá valld be őszintén hogy mit szeretnél csinálni és kérd hogy adjon tippeket :)
2012. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

79%os

értem de pont hogy ez egy anonim oldal,miért nem itt?

2012. jún. 25. 21:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert privatban akartam.de mind1 akkor.nem.foglalkozok vele.
2012. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!