Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mégis hogyan kell nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan kell nőként csajozni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy eleve tudod az illetőről, hogy nőkhöz (is) vonzódik.

Milyen dumával nyitsz? Vetsz be valami féle testbeszédet is?


Még egy kérdés! Hogyan udvarolsz?


Semmi tapasztalatom. 🥲



okt. 20. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sincs tapasztalatom, de eszembe se jutna, hogy majomkodjak; ne magamat adjam, és ami természetesen jön. Színészkedéssel nyitni, minek...?
okt. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Ne variáld, gondold túl. Mint egy átlagos beszélgetés egy barátnőddel úgy indítsd. Aztán, egy témából nyitsz egy intimebb területre. Próbálj minél kevesebb tabuval fenntartani az érdeklődését. S egyre intimebb, izgalmasabb dologról beszélgessetek. A testbeszéd sokszor több egyértelműbb jelzést ad, mint a beszéd. Egy vállra helyezett kéz, simogatás, és ha már egyértelművé akarod tenni hogy mi a szándékod, egy kézzel való arc érintés. S fontos, hogy legyél magabiztos, természetes, vagy is add önnmagad!
okt. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Nincs duma, beszélgetek vele, mint bárki mással, és figyelem, hogy hogyan áll hozzám. Azért azt lehet látni, hogy bejövök-e neki. Ha úgy érzem, hogy igen, akkor lehet érdeklődni, hogy van-e valakije, keres-e. Az erre adott válaszok is segítenek, hogy vajon én szóbajöhetek-e nála. Ha úgy gondolom, hogy nyitott rám, akkor megpróbálom elhívni valahová, pl beülni egy kávéra, egy filmre, vagy közös sport, bármi, ami érdekes lehet mindkettőnknek, és folytatni lehet az ismerkedést.

Ha már tudod, hogy nem heteró, nagyon könnyű dolgod van, idáig eljutni szokott nehéz lenni.

Ja, és ez a "csajozós szöveg" nagyon a férfiak béna szokása, inkább ne eröltesd.

okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Én nekem se ngyon megy, de ha már tudod róla hogy bi vagy leszbi az nagyban megkönnyíti a dolgot. Ahogy a 2. válaszoló írta, apró érintések, és a reakcióból lehet következtetni. ☺️🥰 Sok sikert! 😊
okt. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!