Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy kell csajozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csajozni?

Figyelt kérdés
Totálisan elméleti síkon kérdezem, mert eleve nem szeretek ismerkedni és nehezen is csinálom meg nem is vagyok benne biztos, hogy kipróbálnám-e. Csak adatokat gyűjtenék egy feltételes módú haditervhez.

2022. jan. 28. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Haditerv helyett inkább legyél laza, nyitott, befogadó, mosolygós és kommunikatív. Lányként nem baj ha visszafogott vagy.
2022. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nézz meg pár olyan filmet, sorozatot, olvass történetet, amiben van ismerkedős jelenet, ha csak elméleti síkon érdekel.


Egyébként miért nem akarod megélni? Miért érzed ilyen bizonytalannak magad? Nem szeretsz ismerkedni, de valamiért mégis érdekel.. Szerintem inkább élj. Addig amíg megteheted.

2022. jan. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Például: Regisztrálsz Tinderre, likeolod, aki tetszik, szimpatikus neked, egy idő után lesz match. Dumáltok kicsit a chaten, ha még mindig szimpi, elmentek találkozni. Ha nincs ötleted, hova menjetek, mondod neki, hogy ajánljon ő valamit. Aztán odamentek, beszélgettek. Fontos, hogy te is tegyél fel kérdéseket. Az első beszélgetések sokszor erőltetettek, furák (na jó, kábé mindig, az első 10-30 perc mindenképp) ettől nem kell betojni, meglepődni se rajta.

Az ismerkedéshez persze az kell, hogy tényleg érdekeljen téged a másik ember. Ha tényleg ennyire nem érdekel téged senki, ha abszolút nem szeretnél senkit befogadni az életedbe, akkor erre egyelőre nem állsz készen, jegeld a dolgot. Simán lehet, hogy egyszer ráunsz az egyedüllétre, hiába tartod ezt most elképzelhetetlennek.

2022. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Miért vagyok bizonytalan?


1.) Kicsit olyan vagyok, mint a Death Note-ból L az emberek terén. Az emberi kapcsolatok számomra... zavarosak, ijesztőek és nehezen értelmezhetőek. Lazának lenni, mosolygósnak és kommunikatívnak... ennél egyszerűbb lenne arra kérni, hogy készítsek interjút egy sorozatgyilkossal. Nem félénk vagyok, csak nem értem az embereket.


2.) Nem vagyok benne biztos, hogy ez nem csak pótcselekvés lenne, hogy érzéstelenítsek egy fájó pontot. Jobban belegondolva, ha szeretetet kapnék egy illetőtől, akit nagyon szeretek, akkor most nem lennék itt. Akkor talán fel sem merülne bennem, hogy kipróbáljam ezt a páros...dolgot.


3.) Nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán nekem való-e ez a páros dolog.

2022. jan. 29. 16:42
 5/7 A kérdező kommentje:

Ó, és abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán a megfelelő kategóriában vagyok-e.


Na, ezért kell az elméleti, feltételes mód.

2022. jan. 29. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Úgy nem lehet ismerkedni, hogy egy konkrét személy szeretetére vágysz, de tőle nem kapod meg, és ezzel próbálnád enyhíteni. Ilyenkor tényleg képtelen az ember nyitottnak lenni az újra, mert valójában arra a másikra koncentrál. Hagyd ezt most.

Inkább menj el valami klubba, ha van hobbid, vagy sportolni csoportos jellegű helyre, ahol megismerhetsz embereket és fejlesztheted a szociális érzékedet. Másképp teljesen nyuszi maradsz ilyen téren.

2022. jan. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező nem lehet, hogy enyhe autista vagy ha nem érted az embereket?
2022. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!