Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Roppant érdekes kérdés, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roppant érdekes kérdés, hogy a leszbikus nők udvarlási szokásai mennyiben eltérőek a heteró nőkétől?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 09:54
1 2
 11/15 cinderella_ ***** válasza:
Ez az új infók ismeretében nekem úgy jön le, hogy a férj női szeretőt keres a feleségének. Ha összemelegedtek simán kiszáll a házasságból? 🤔 Tehát a feleség nem heteró, ahogy a kérdésben áll.
tegnap 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11. Egész jól kielemezted a kérdést, szinte tökéletes, de pár hiba van benne.


Viszont a kérdésre még nem válaszoltál :)


"a leszbikus nők udvarlási szokásai mennyiben eltérőek a heteró nőkétől?"

tegnap 14:13
 13/15 cinderella_ ***** válasza:
61%

Én úgy igyekeztem, hogy az első válaszadó voltam. 🤭


Te szeretnél neki nőt találni? Ő tud erről?

Ha ő valóban nyitna a nők felé, akkor meg fogja találni a módját. Online könnyebben egymásra találnak a hasonló érdeklődésű emberek.

tegnap 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem. Egy heteró nő miért udvarolna egy másik nőnek?


A leszbikus/bisex nő udvarlása meg mindegy ha azt egy heteró irányában teszi...mindenkép mellélő.



Vagy ha itt valaki nőt keres a feleségének akkor ki a heterónő?

tegnap 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jaj, arra gondolt, hogy a felesége csak azt tudja, hogy férfinek hogyan kell udvarolni (mint heteró nő), azt nem, hogy ha nőt szeretne magának, akkor mit kéne csinálnia. Ezért kérdezi, hogy a bi-leszbi nők hogyan szoktak.

Csak ez ugye nem ilyen egyszerű. Mert amíg egy heteró férfi gyakorlatilag bármilyen nőt leszólíthat, vagy fordítva, addig egy nő egy nőt elég nehezen, hiszen úgy 100-ból 5 az, aki egyáltalán "érdekelt" az ügyben. Ez kb olyan, mintha egy meleg pasi "udvarolgatna" random férfiaknak. Jó pár pofonba belefutna, mire egy horogra akad. És bár nők ritkán verekednek, nem gondolom, hogy a feleségének lenne bátorsága leszólítani csak úgy valakit.

Akármilyen hihetetlen, de a leszbikus nők is többnyire interneten, vagy barátokon keresztül ismerkednek. Nem tudom még mindig, hogy miért nem jó a net?

Illetve udvarolni annak szokás, akiről már tudjuk, hogy érdekeljük, vagy érdekelhetjük. A te feleséged hol akar akkor keresni, ha a net nem jön szóba?

tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!