Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Roppant érdekes kérdés, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roppant érdekes kérdés, hogy a leszbikus nők udvarlási szokásai mennyiben eltérőek a heteró nőkétől?

Figyelt kérdés
tegnap 09:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

A feleségem nyitott lenne egy lányos kapcsolatra, (amit én támogatok), de nem tiszta, hogy hogyan fogjon bele.

Viszont Ő nem akar a neten ismerkedni, meg ilyenek, csak a személyes ismerkedés jöhet nála szóba.

tegnap 09:57
 2/15 cinderella_ ***** válasza:
85%

A heteró nők hogy udvarolnak? 😳😅🤭

Netes ismerkedésből is személyes lesz egy idő után. De leszbikus lány nem fog veletek hármasozni. 🤔

tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Ez valóban egy roppant érdekes kérdés, mert leszbiknél nem játszik a „férfi dolga” filozófia.

„A heteró nők hogy udvarolnak?”

Leginkább sehogy. :,D

tegnap 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha fogalma sincs, hogy hogyan kezdjen bele, akkor inkább felejtse el. Menjetek swingerbe, nem tudom miért olyan elfogadhatatlan dolog ez sokaknak. Ott csak olyan emberek lesznek jelen, akiket nyugodtan meg lehet szólítani. Sehol máshol nem fogod tudni, hogy az adott nő egyáltalán szereti-e a nőket, hát még pont téged. Élőben nagyon nehéz ismerkedni, nagy rutin kell hozzá. Így, ötlettelenül nem fog menni.

*amennyiben ez egy kérdésnek álcázott társkeresés volt, én kérek elnézést

tegnap 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
A heteró nők nem udvarolnak sehogy! 🤣
tegnap 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Szimplán beszélgetnek és ha van vonzalom akkor történik ez-az. Mivel a feleséged rutintalan így ő nem fog ráérezni a dologra, hanem a másik fél fog kapcsolni.

Kérdés az inkább, hogy te ott akarsz-e lenni, mert az már 3-as kategória, ami teljesen másképpen működik.

tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6os, igen, egy swingerben így működik. De ha nem olyan helyen vannak, ahol kifejezettem szexre utazó, bi hajlamú nők vannak, akkor sosem fog összejönni. Nagyon nehéz kiszűrni, hogy ki lenne benne ilyenben. Ezért kell egy ilyen közösség, és mivel női melegbár nincs, vagy swinger, vagy internet jöhet szóba. De ez utóbbit, számomra érthetetlen okból nem akarja.
tegnap 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

A heteró nőknek szokás udvarolni. Nem forditva.


De ha neten már megvan a dolog (megbeszélt randi). És el is jön akkor elsőre csak beszélgetés. Ha van kémia akkor megbeszélhetjük,hogy mire vágyok és mit adok randik alkalmával.

tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Tisztázzuk,hogy hogy udvarolnak a heteró nők!

Nekem mindig csokit hozott,mielőtt segitséget kért csip-csup dolgok elvégzéséhez. Ez talán udvarlás volt a részéről.

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Tipikusan a "mindenki magából indul ki" válaszokat írtítok, a többesezésre vonatkozóan :)


Sehol nincs ilyesmi említve.

ma 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!