Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikusok honnan ismerik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikusok honnan ismerik fel egymást könnyedén? Hacsak nem fiúsan néznek ki, van valami rejtett jel, amit csak ők ismernek?

Figyelt kérdés

szept. 6. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Látom xd látszik. Van valami megfoghatatlan kisugárzás, sőt öltözködés,mozdulatokbol is lathatod
szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Nekem eddig mindig a veletlen segitett.

De nem feltetlen fius egy leszbi lany. En sem vagyok az!

Kek szem hosszu barna haj karcsu alak es imadok noiesen oltozni a sminket ilyeneket.

szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de nincs ilyen egyértelmű jelzés? mondjuk egy bokalánc vagy vmi?
szept. 7. 19:16
 4/8 anonim válasza:
100%
én szoktam figyelni, h van-e bármi szivárványos karkötője a csajnak, vagy kitűzője, bármi. meg az öltözködésre is figyelj, nem feltétlenül arra, hogy fiús, vagy nőies-e a lány, egyszerűen a leszbikus lányoknak mindig nagyon jó stílusa van lol
szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
az ujjukat úgy tartják, hogy a gyűrűsujjuk félig be van hajtva.
szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Rólam sem mondja meg senki hogy bi vagyok. Volt leszbikus barátnőm (mármint barát-barát nem szerető) és én nem tudtam volna megmondani hogy az.
tegnapelőtt 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# mert nem vagy leszbikus 🙃
tegnapelőtt 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek arról, hogy a Pride egy offline társkereső?
tegnapelőtt 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!