Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas nők van bennetek ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők van bennetek ilyen rejtett dolog?

Figyelt kérdés

A kérdésem annyi lenne.A párommal régebben bárhol de tényleg bárhol bármikor szexelhettünk kocsiban anyja ágyában ,vad lesen ,balatonban ,fűben, erdőben bárhol.Ez bennetek valami rejtett dolog hogy mindent de tényleg mindent megadjuk a barátunknak hogy elvegyen minket feleségül.Aztán ha már e

gyütt vagyunk akkor ...😔

Semmi szo.ás alíg sex stb....!?

Van ilyen ayatejből magatokba szívott relyrett dolog hogy amíg udvarol vármit ,ha meg még gyűrűzik aztán szabad a pálya nuku cumi alíg sex???



aug. 29. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Rábasztál. Elkábítottak. Őszintén? Téged átbasztak. Becsaptak. Mást mutatott mint ami. Konkrétan hazudtak. Igen, bele a szemedbe. Érdekből volt minden. Csak azért hogy... Ha ugy nezett ki hogy addig akarta, most meg hirtelen nem? Ez butaság. Ilyen nincs. Te is tudod. Tehát csak rájátszott. Innen a te döntésed. Pacsi.
aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom mennyi ideje vagytok házasok. Mi 7. De mai napig meg van ami volt a legelején. Simán lekapom szájjal vezetés közben. Vagy eljátszuk hogy nem ismerjük egymást és próbáljuk felszedni a másikat. Nagy vendégségekben lelépni egy pár percre. Stb.

11 hónap ismerkedés után vett el.

aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalam a házassággal nem szűnt meg semmi izgalom. Minden nap van szex, van hogy többször is, a lehetőségekhez képest bárhol, bármikor. És már nagyon régen vagyok házas.
aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint emberfüggő. Lehet te sem vagy olyan amit elvárna a feleséged.

Részemről 20+éves házasok vagyunk és mióta nagyobbak a gyerekek jobb a szex mint az elején. Sokkal nyitottabbak vagyunk és már tudjuk mit akarunk. Simán lekapom bármikor, spontán szex, kjs lightos BDSM.

aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

A nő azért megy hozzá a férfihoz, mert azt hiszi, hogy meg fog változni, de a férfi nem változik.

A férfi meg azért veszi el a nőt, mert azt hiszi, hogy nem fog megváltozni, de meg fog.

aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő! Nem voltam házas de 5 évig együtt éltem valakivel! Az 5 év alatt hiába romlott a kapcsolatunk a szexben nem volt változás. Szinte bárhol egymásnak estünk és ugyan úgy szoptam végig. 32/N
aug. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát, mi lassan 11 éve vagyunk házasok, de pár napja a kerti kiülőben dugtam meg a feleségem 😀 (este) Kur-va jó volt, jöhetne más "nyilvános" hely is 😁
aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Eöske janeszka21 ***** válasza:
75%
Csak biztos anyagi háttér kellet neki de hogy még van így kel a változatosság mással vagy másokkal b@szik te meg le vagy sz@rva . ha nem segít azzal hogy le ülök és még beszéltek ezt akkor gyorsan menekülj mert így véged lesz
aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy itt mindenki azt írja, hogy semmi nem változik. Nekem az a tapasztalatom, hogy házasság nélkül se ugyanaz a szex pár év után, mint az elején. Az a fajta gerjedés az lecseng azért. Ez nem azt jelenti, hogy nem jó a szex vagy nincs, de nem az a szint.
aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!