Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi az esélye hogy az új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy az új Kristen Stewart film vetítésén attrocitás ér?

Figyelt kérdés
Szeretném megnézni moziban a Kivérző szerelem című filmet, viszont mivel leszbikus szál van benne, attól tartok pár homofób esetleg zaklatná a nézőket. Mennyi esélyt láttok erre? (vidéki moziról van szó)

júl. 23. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
0
júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Minimális
júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb az esélye mint az utcán vagy a tömegközlekedésen..
júl. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Homofóbok eleve nem vesznek erre jegyet. Meg a cinema city előterébe be se engedik a jónépet, ha nincs jegye valakinek. Onnan meg nem is látják, hogy te melyik terembe mész be. Kimenni meg csak hátul lehet.

Tehát nulla. 🙄

júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Itteni cinema city-ben nem adják, csak a helyi kisebb moziban. Ott kint a bejáratnál kell jegyet venni, és mivel full nyitott az előtér, mindenki látja ki melyik vetítésre megy. Távozni is csak ott lehet ahol bemegy az ember.
júl. 23. 20:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre homofób ember nem vesz jegyet ha tudja mi lesz benne.
júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem 99% csak mi láttuk. Homofóbok nem is tudnak róla.
júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elég megnézni a mozik film kínálatát, ott felsorolva láthatják homofóbok is 😅
júl. 24. 12:52
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de hány olyan filmre mész be, amiről semmit nem tudsz? Én csak úgy magamtól nem ülök be semmire.
júl. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"zaklatná a nézőket. "

Ezt hogy kell elképzelni? Ilyen biztos hogy nem lesz. Mit csináljon, fel áll és el kezd téged zaklatni miközben ülsz? Egyébként meg általában tudja az ember mire ül be. Max kisétálnak.


Egyébként meg szánalmas hogy ilyet le adhatnak moziba... az én időmben pasik után nyáladoztunk nem ilyen fajtalanságokat néztünk.

Már megint egy nyugati woke shit...

De legalább akkor a fiúkról csinálnának ilyen woke filmet. Ne lányokról. a lányok eleve el vannak fogadva.

júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!