Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Minden nő elfogadja és aranyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő elfogadja és aranyosnak tartja a leszbikusokat? És a melegeket?

Figyelt kérdés
júl. 13. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem, a bigottságnak semmi köze a nemhez.


Bárki lehet bigott sajnos. De elfogadó is.

júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ismerek olyan nőket akik durván homofóbok.
júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy férfiak körében általánosságban durvább és erőszakosabb az ellenkezés a melegek irányába, de azért a nők is tudnak szépeket alkotni. Gúnyolódni, hátrébb lépni tőled, mert azt hiszik attól, hogy leszbikus vagy, minden lélegző nőre buksz... A nők a nőkkel is tudnak nagyon csúnyán viselkedni. De ott inkább ez a kiközösítés és gúnyolódás megy, mintsem az agyonverés.
júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Áh... Inkább kegyetlenebb ek tudnak lenni mint a férfiak.


Engem többször bántottak, zakklatlak s piszkáltak azért mert biszex vagyok, amikor kicsi voltam, de ezt úgy hogy közben én nekem akkoriban erről halvány lila gőzöm sem volt még a szó jelentéséről sem. Képzelhetitek milyen lehetett mikor Anyukám csak annyit látott hogy bőgve rohanok oda hozzá s azt kérdezgettem hogy miért vagyok biszex és egyáltalán mi az...


Kiegészítő történet hozzá hogy értsétek is:


Kb harmadikos lehettem mikor költözés miatt átmentem egy másik iskolába s az első pár hét jól ment egészen addig míg egy osztálytársam unatkozott s olyanokat mondogattot a hátam mögött, hogy én azt mondtam neki hogy bejönnek a lányok meg efféle vackok és utána pár hónapon keresztül ezzel szivattak egészen addig míg át nem mentem egy másik iskolába. Ahol ettől nyugtom volt pár évig majd ötödikben átjött a suliba az egyik ilyen volt osztálytársam s ugyan ezt a hülye pletykát elterjesztette. Csináltak egy hamis tiktok fiókot a nevemben majd mindenféle gáz üzeneteket irogattatak egymásnak a profilról illetve még jó pár másik embernek az iskolában s utána még számon kértek hogy hogy lehetek ilyen undorító. Hála égnek az igazgató intézkedett s leszedette a profilt illetve az elkövetőkkel (tehát a fél osztályal) bocsánatot kéretet s elérte hogy mindenkinek akire rá írtak mondják el az igazat.


Én pedig átmentem másik iskolába ahol végre nyugtom volt. Onnantól kezdve minden sokkal jobb lett!

Bár annyiban kiderült pár év múlva, hogy tényleg biszex vagyok még is sosem fogom tudni elfelejteni amit ezek csináltak velem...


Úgy hogy nem, nem minden nő tartja őket arányosnak sőt! A legtöbb LMBTQIA+ ellenes megszólalást is szinte csak nőtől hallottam persze a férfiaknak is van e téren kreativitásuk bőven, de ők inkább el poénkodják.

júl. 31. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!