Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok és biszexek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok és biszexek, össze jönnétek olyannal akin úgymond végig ment a fél város?

Figyelt kérdés
De csak nők voltak.
júl. 3. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Én nem abban mérem egy nő értékét, hogy mennyi emberrel feküdt le, illetve nekem nem származik belőle külön örömöm, ha valaki extra extra szűk (tudom, hogy a hüvely egy rugalmas szerv és összehúzódik, ne harapjátok le a fejem). Szóval ja, simán. Ugyanúgy mint bármelyik kapcsolatban a hűség és őszinteség elvárt, ha tapasztalt, ha nem.
júl. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Hhm, érzelmi oldalról nézve nem bíztató az biztos.



Mert öt-hat ex még totál rendben van, az ember lánya nem találja az igazit.


De ha tényleg a fél város, ott azért lelkileg se biztos, hogy oké minden.

Van ilyen heteró haverom, aki ilyen, és szegénynek nagyon sok traumája van korábbról, képtelen vagy inkább fél érzelmileg kötődni, és azzal kompenzál, hogy falja a partnereket. És még őt is zargatják szociális médián át, hogy így meg úgy belé estek, adjon esélyt, már csak álvévvel van fenn appokon.

Ilyen leszbikusból is van, és igazából tökmindegy a nem, és kb ugyanez van nála is gondolom.


A traumatizált emberek meg sajnos hajlamosak másoknak is traumát okozni.

Tuti van pár haragosa, és én nem szeretném, hogy akárhova megyünk, mindenhol van valami csaj aki ki akarja kaparni a szemét. Kicsi ez a világ ahhoz, hogy ne találkozzunk ugyanazzal a pár csajjal ilyen körökben. Nem kell a dráma.

júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem állok be a sorba, ennél értékesebbnek gondolom magam.
júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem...
júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem!
júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!