Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire érezhető, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érezhető, hogy a másik fél nem volt még lánnyal? Vagy miből lehet ezt észrevenni ha észre lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Igazából már elég régóta nagyon megvan a kémia egy lánnyal és róla tudom is hogy volt már pár lánnyal egyéjszakása de más nem. Nálam fordított a helyzet, nagyon sok lánnyal alakítottam már ki mélyebb kapcsolatot de szex sosem volt. Természetesen sztorizgattunk eddigi “kapcsolatokról” és ő ebből azt szűrte le, hogy én tapasztaltabb vagyok és többször is mondtam akkor neki, hogy nem így van de nem hiszem, hogy komolyan vette. Az ismerkedés elején nem nagyon mentünk bele ennyire a szex témába, most viszont egyre aktuálisabb és már most gáznak érezném mondani neki, hogy én még nem voltam lánnyal, hiába nem hazudtam neki, hiszen mondtam, hogy nem vagyok tapasztalt. Érdekelne, hogy vannak-e ilyen kezdő hibák amiket jó elkerülni?

máj. 29. 02:44
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
A legelső, hogy ne stresszelj! Csinálj úgy mint ha csak megint beszélgetni fognátok. Ne a szexre gondolj, az csak egy kis plusz lesz a találkozáskor. Ne akarj megfelelni, mert akorr bénázik mindenki, mert olyankor olyan suta dolgokat csinál aki meg akar felelni. Ez legyen benned hogy egy kis beszélgetés extrákkal. Amikor megtörténik az első simogatás, érintés, csók, onnantól az egész tested átjárja a forró lüktetés, és csak azt fogod érezni, hogy még, még még többet akarsz. Ezt nevezik úgy hogy felajz a pillanat heve. Nem kizárt hogy hevesen fogjátok egymás testét minél előbb a ruhától megszabadítani.
máj. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem az első alkalmakra. Én is stresszeltem rajta, 5000 pulzussal mentem a találkára, de a lány levette, hogy izgulok. Csak annyit mondott, hagyd hogy vezesselek.

Könnyű mondani, hogy ne izgulj, úgyis fogsz. De ha igazán egymásra vagytok, kompenzálni fogjátok egymást. Kellemes időtöltést!

máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!