Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ennyi kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kifejezetten csúnya férfias arcú leszbikus?

Figyelt kérdés
Ezt érintettként kérdezem,nem pasiként. Görgetem a társkeresőt és rengeteg a balta arcú semmilyen férfi frizuraju leszbikus. Főképp az idosebb 40-50es korosztályban. Persze,van rengeteg gyönyörű,vagy csak szimplán fius de nem férfias is, viszont sajnos létező jelenség ez a "kockásinges" leszbikus. Kicsit olyan érzése van az ember lányának, hogy egyesek azt hiszik, azért mert nem a férfiaknak akarnak tetszeni,a nőknek egyáltalán nem fontos a kinézet
máj. 22. 11:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Akkor a szellemmel magyarázható a férfiak kalapácsképe is? Nah és az igénytelenségük, 💩szaguk is?
máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

21, Igénytelenségre is lehet hatása a szellemiségnek. Lásd például punkok.

De én nem vettem észre, hogy büdösek lennének a leszbikusok, igaz keveset vagyok köztük. Inkább az arcberendezésre, testtartásra, alkatra vagy akár a beszédre van jobban hatással.

Ezek alapján egymást is könnyebben felismerik. Szóval számokra még segítség is.

máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Aha, és ezt milyen szellem okozza, meg tudod mondani?


[link]

máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy miért ír itt valaki mindig a kövér férfiakról? Kövér férfi fétise van?
máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
24# nem tudom de nekem is fura😅
máj. 22. 17:12
 26/39 anonim ***** válasza:
Am csöppet sem feltűnő, hogy incel pasi vagy és csak jól le akartad hordani a nőket. Csak most nem jött össze.
máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
26# ezzel eléggé mellé lőttél mert leszbikus nő vagyok 🤷 attól még létező jelenség amiről irok. Ha le akarnám jaratni a leszbikusokat azt mondtam volna hogy mind ilyen,de erről természetesen (és hál istennek) szó sincs. Sok gyönyörű leszbikus van,de attól még a favágóinges duci tüsihaju jelenség letezik
máj. 22. 17:20
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

Az is létező jelenség amit az elhízott, koszos,fogatlan, nők után fütyülő, húgyszagú alkesz férfiakról írtak és ahhoz mégsem fűztél hozzá semmit.


Ebből látszik, hogy incel pasi vagy és le akarod járatni a leszbikus nőket mert nem dugnak veled.

máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
28# de mi a feneert fuzzek hozzá, mikor engem nem az érdekel?🤦🤦🤦
máj. 22. 17:42
 30/39 A kérdező kommentje:
#28 egyébként meg hozzafuztem hogy mindkét nemből akad büdös egyed,de bocs, ennél jobban nem érdekel hogy néznek ki a férfiak, nem tudok rá mit reagálni
máj. 22. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!