Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van ennyi kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kifejezetten csúnya férfias arcú leszbikus?

Figyelt kérdés
Ezt érintettként kérdezem,nem pasiként. Görgetem a társkeresőt és rengeteg a balta arcú semmilyen férfi frizuraju leszbikus. Főképp az idosebb 40-50es korosztályban. Persze,van rengeteg gyönyörű,vagy csak szimplán fius de nem férfias is, viszont sajnos létező jelenség ez a "kockásinges" leszbikus. Kicsit olyan érzése van az ember lányának, hogy egyesek azt hiszik, azért mert nem a férfiaknak akarnak tetszeni,a nőknek egyáltalán nem fontos a kinézet
máj. 22. 11:10
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
75%
Valamiért divat hagyományos értelemben nem jó csajnak lenni leszbikus körökben, pedig vannak leszbikusok akiknek tetszenének a nőies szép leszbikusok is. Biszexben viszont egész sok a csinos, szép nő.
máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem szívtam mellre :'D pusztán kifejtettem a véleményemet, ennyi 🤷‍♀️
máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
0%
Én meg dübi f@sz szagot szoktam érezni minden férfin.
máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
0%
dibi-dübi? :D subá-dubá? Részvétem, a mosdatlan nemi szerv és végbél szagtól nem tudom lehet-e rosszabb egy intim helyzetben.
máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
A 40-50 éves, vietnámi csüngőhasú férfiak römegközlekedésen, boltban,postán mindenhol átható 💩 és f@szszagot árasztanak. A sör meg a boros flaska folyton a kezükbe, dolgozni meg nem akarnak. Szánalmasak az ilyen férfiak.
máj. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

15,

"40-50 éves, vietnámi csüngőhasú férfiak römegközlekedésen, boltban,postán.."


Merre laksz? Ezt szívesen megnézném élőben :)

máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
33%

16, a vietnámi csüngőhasú egy sertésfajta:


[link]


De találó az átlag magyar férfiakra is

máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy. Nem kekeckedésből. De miért beszél most mindenki a pasikról mikor nem is ez volt a kérdés? 🤔
máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a válasz adott.
máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre válaszolva, mert ez (a leszbikusság) egy szellemiség, ami formáló hatással bír! Ez külsőségekben is tetten érhető.


A biszexeknek ezért nincs ilyen "férfias balta" arca, ahogy jellemezted. Az egy másik szellem, de ez lehet túl spirituális számodra. Ettől még ez a valódi magyarázat. Nem tudatosan mindegyik ilyenre plasztikáztatta magát. Ráadásul földrészektől, országoktól függetlenül.

máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!