Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok? bővebben lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Armygirl13 kérdése:

Leszbikus vagyok? bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval van egy színjátszós barátnőm, és szerintem tetszik nekem. Nem vagyok biztos benne, de szinte állandóan nála járnak a gondolataim, szenvedek ha nem látom sokáig, és amikor találkozunk, nagyon elkezd dobogni a szívem. Viszont van egy fiú ismerősöm, szerintem barátok vagyunk, és ő is beteg és ráírtam, hogy hogy van, stb., és ilyet ír: Aranyos tőled, hogy megkérdezted

Csináltam teszteket a neten, és az jött ki, hogy elvileg biszex vagyok, de én nem vagyok benne biztos.

Aztán kiderült, hogy a crushomnak (egyébként panszexuális a lány), barátnője van.

Most mi legyen?

Leszbi vagyok tényleg?

Ez normális?



2023. márc. 10. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ma már minden normális.
2023. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Biszexualitás vagy de lehet inkább leszbi ez majd akkor derül ki ha közelebb kerültök a lánnyal.

Ehhez idő kell és sok érzés magadban

2023. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Hány éves vagy?
2023. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Heteró, biszex, leszbi, ez mind normális, tehát teljesen mindegy minek nevezed magad. Ismerkedj azzal, aki neked szimpi és élvezzétek egymás társaságát. Ennyire egyszerű.
2023. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 nem írnám le, mert kibannol a Gyakori

de most lesz a szülinapom

talán egy évvel idősebb nálam a lány

2023. márc. 10. 17:10
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Liberális mocsok újabb áldozata !
2023. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen érzések kavarognak benned, nem vagy hetero, de ennyiből nem lehet megmondani.

Én is ugyanebben az állapotban voltam kb 4 évig, viszont sosem jöttem össze lánnyal, egy barátom volt. Viszont idén újévi fogadalmam volt, hogy nem fojtom magamba az érzéseim, és ez olyan jól sikerült, hogy össze is jöttünk a lánnyal:))

Ettől függetlenül még mindig nem mondanám magamra, hogy leszbikus vagyok, valahogy nem illik rám teljesen, de szerintem nem is számít, minek nevezzük. Ha a fiúval nem érzed azt, mint a lánnyal és csak barátok vagytok, az szerintem elég nagy jel arra, hogy inkább a lányok irányába vonzódsz. Ha esetleg részletesebb személyes tapasztalatra kíváncsi vagy/elmesélnéd te a szituációt és az érzéseid, írj privát üzenetet nyugodtan! Szép napot/estét!

2023. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6os mire gondolsz,

nem igazán értem

2023. márc. 21. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!